Валентина з Романом соромляться свого коріння, та в цілому родини. Не так нас батьки виховували.. Геть не так

У моєї мами велика родина. Зараз з шести братів та сестер залишилось тільки троє. Стосунки з кожним роком все гірші та гірші. Головне, що причину назвати не можна. Всі якось самі по собі віддаляються. У кожного свої справи, всі намагаються заробити копійку на життя.

Мама, та тітка Таня середні сестри, живуть в селі, зароблять на тимчасових роботах, зимою живуть з того, що за сезон заробили та виростили. Найменша сестра Валя — живе в києві. Має трикімнатну квартирку, та великий будинок за містом, в селищі, де живуть місцеві мажори. Чоловік в неї працює директором будівельної фірми. В додаткової роботи, як ви розумієте, не потребують. У всіх трьох є по двоє дітей.

Нещодавно, ми дізнались, що Валя видала заміж свою старшу доньку. Головне не сама ситуація, а від кого ми це дізнались. Мама їхала з міста автобусом, та сусідка запитала, чи гарний в Насті чоловік. Вона спершу не зрозуміла питання, а потім відбрехалась. Соромно людям зізнаватись, що рідна сестра не запросила на весілля племінниці.

Мама розповіла Тетяні про радісну новину, яку від них сховала рідна людина. Вирішили вони зателефонувати до Валентини, привітати, так мовити. Жінка сказала скупе дякую, та положила слухавку. Можливо, навіть в ній хоч трохи совість проснулась. Хто знає.

Через день, на вихідні, приїхали вони всі родиною, з донькою, та зятем, в гості. Привезли шашликів, та дорогого вина. Хотіли весілля відсвяткувати. В мене мама хоч й добра, але цей вчинок зачепив її до глибини душі. Сказала “Що, Валю, соромишся показати своїх сільських сестер Київській знаті? Могли не їхати сюди на відчіпного. Ми вже привітали твою доньку. Совєт їм та любов, як то кажуть” Мама піднялась, та показала на вихід. Як вони до нас, так і вона до них. Чоловік Валентини кинув у відповідь щось типу невиховані селюки. Засмерділи б все своїми свинями в дорогому ресторані.

-Романе, із грязі в князі? Забув, з якого ти болота сам виліз? Як брати у нас м’ясо, та інші продукти, то ти молодець, а як на свято родинне запросити, то ти аристократ? Ну що ж, прошу вас з мого двору. А то свинями провоняєшся. Сподіваюсь, більше не побачу тебе в моєму домі. Прощавайте, дорогенькі.

Ось так з дрібнички, вийшла повномасштабна сварка в родині. А все через те, що Валентина з Романом соромляться свого коріння, та в цілому родини. Не так нас батьки виховували.. Геть не так…

Оцініть статтю
Джерело
Валентина з Романом соромляться свого коріння, та в цілому родини. Не так нас батьки виховували.. Геть не так