Вагітна с0бака на парковці заглядала всім в очі в пошуках доп0моги

Біля одного з продуктових магазинів на його стоянці виявили бездомну собаку, яка ще й до того всього була вагітною. Почувала вона себе не дуже добре і намагалась попросити про допомогу у всіх жалісливо дивлячись їм у очі.

Нещодавно історія цієї вагітної бідолахи отримала позитивне продовження, завдяки тому, що тварину помітив один з покупців. Жінка відразу оцінила її стан і зрозуміла, що собаці погано, вона ось-ось може почати народжувати, тому їй потрібна допомога. Тоді вона забрала собаку з собою.

http://djuise.ru/

Добу вона провела в домашніх умовах, була нагодована і отримала притулок, а потім жінка відвела її до ветеринара, щоб той оглянув її. Стан собаки не викликав ніяких побоювань, лікар вирішив, що вона цілком здатна народити здорове потомство. Єдине, що було погано – у майбутньої мами було багато бліх.

http://djuise.ru/

Минуло всього два дні, і довгоочікувана подія почалося — нова вихованка народжувала в своєму новому будинку. Вона стала мамою великої кількості цуценят — п’ятнадцяти.

http://djuise.ru/

Ніхто не міг і уявити, що послід буде настільки величезний. Незважаючи на тривалий процес, адже діточок було багато, молода мама прекрасно впоралася і явила світові абсолютно здорове потомство.

http://djuise.ru/

Собака цілком довіряла своїм новим друзям і наставникам, не боялася того, що вони наближаються до її цуценят і з вдячністю приймала всю допомогу.

http://djuise.ru/

Зараз все численне сімейство живе разом, але коли дітки підростуть, їм будуть шукати нових хороших господарів.

Оцініть статтю
Джерело
Вагітна с0бака на парковці заглядала всім в очі в пошуках доп0моги