В родині де 10 хлопчиків нарешті народилась дівчинка

У сім’ї Бретт, яка проживає в Британії народився хлопчик і цей малюк, якого назвали Ротагаід став 10-тою дитиною. Його мама, Алексіс Бретт, стала єдиною британкою у якій народилося десять хлопчиків поспіль. Родина, як можна зрозуміти, дуже хотіла дівчинку, тому старалась так багато разів.

https://live41media.com/

І нарешті диво сталось, нещодавно у родині народилась одинадцята дитина, довгоочікувана дівчинка Камерон. Після цього родина вирішила, що більше дітей у них не буде, адже сталось те, чого вони так сильно хотіли. У сім’ї зараз є 10 хлопчиків від двох до сімнадцяти років і дівчинка.

Остання вагітність жінки була не запланованою, але від цього вона не стала не бажаною.

https://live41media.com/

Батько сімейства працює машиністом поїзда. Там, де вони живуть, в Британії, це дуже престижна посада і через це працівникам не положено повної допомоги на дитину.

https://live41media.com/

Режим дня у Бретт приблизно такий: чоловік йде на роботу близько 5:30 ранку, провівши його, жінка п’є каву і приймає душ. Якраз починають прокидатися дітлахи, і починаються повсякденні клопоти. Алексіс розповідає, що пральна машина у них стірає 49 раз в тиждень, а пилососить вона 7 разів на день! У планах у жінки знайти роботу фітнес-тренером на півставки.

https://live41media.com/

У цій родині одинадцять дітей, Алексіс каже, що тільки зараз їх сім’я стала повною. Всі брати змінюються в присутності молодшої сестрички, вони більш спокійні і все норовлять її захищати і на руках носити.

https://live41media.com/
Оцініть статтю
Джерело
В родині де 10 хлопчиків нарешті народилась дівчинка