В 15 років закохалась в бідуїна і поїхала з ним в Сінай. Як склалась доля жінки через багато років

Анна, якій було всього 15 років поїхала відпочивати у Єгипет. Вперше за життя вона виїхала за межі рідної країні, щоб на власні очі побачивши знамениті піраміди, безкрайню пустелю і бедуїнів. Бедуїнами в арабському світі називають мешканців пустелі, які ведуть кочовий спосіб життя. Там вона і познайомилась з Абу, який в майбутньому став її чоловіком.

https://live41media.com/

Молодому чоловіку одразу сподобалась симпатична іноземка. Він запросив її на прогулянку берегом, а потім вони обмінялись телефонами. А вже наступного дня молода дівчина з батьками повернулась до рідного міста.

https://live41media.com/

Абу і Аня переписувались протягом кількох років. Дівчина із задоволення вивчила нову для себе мову – арабську і навіть поступила вчитись на філологію. А вже при наступному візиті до Єгипту Аня стала заміжньою жінкою. Сімейне життя вони розпочали в будинку на околиці міста біля пустелі.

https://live41media.com/

Аня зізнається, що жити в цьому будинку їй зовсім не подобалося: по стінах бігали ящірки, постійно літали мухи і комарі. За словами жінки, рідкісні дощі заливали їх будинок зсередини, а в суху погоду його засипало піском. Однак, Аня не сумувала, вірячи, що незручності- тимчасове явище.

https://live41media.com/

Аня і Абу щасливі в шлюбі 15 років. Жінка подарувала обранцеві чотирьох синів.Закохані частенько гостюють в Києві. Аня захоплюється чоловіком і запевняє, що відчуває себе захищеною і коханою поруч з цим чоловіком. Абу, як і будь-який бедуін- гордий і незалежний представник сильної статі, який ніколи не буде жити за рахунок жінки і не стане підкаблучником. Анна зізнається, що їй частенько доводиться підлаштовуватися під чоловіка, проте, вона ні про що не шкодує, насолоджуючись сімейним життям з коханим.

https://live41media.com/
Оцініть статтю
Джерело
В 15 років закохалась в бідуїна і поїхала з ним в Сінай. Як склалась доля жінки через багато років