У свої 55 Віктор Павлік сидить на шиї у двічі молодшої дружини та забув про рідну маму.

Популярний український виконавець Віктор Павлік останнім часом став дуже відкритим для публіки та своїх шанувальників. Нещодавно він поділився і новинами щодо свого фінансового та майнового стану.

https://tabloid.pravda.com.ua/

Віктор Франкович незабаром знову відчує емоції батьківства, адже його дружина, яка вдвічі молодша за нього, Катерина Реп’яхова вагітна їхнім первістком. Для Віктора це вже четверта за рахунком дитина. Звичайно ж публіка дуже критично сприйняла новину щодо їхнього одруження, а тим більше і щодо вагітності. Павлік старший за свою останню на сьогоднішній день дружину на 28,5 років. Зазначимо, що свого часу він покинув свою попередню дружину Ларису Созаєву.

https://tabloid.pravda.com.ua/

У соцмережах досить часто трапляються новини, що Реп’яхова вийшла заміж не через велике кохання, а банально – за «товстий гаманець». Проте, якщо переглянути останнє інтерв’ю пари – цим гаманцем виявилася вона, і Віктор Франкович живе за її рахунок. Це славнозвісне інтерв’ю можна знайти на YouTube- каналі у шоу «Вечеря з Доротою».

На фінансовий стан Віктора Павліка серйозно вплинув карантин, адже десятки запланованих концертів були просто скасовані. З цього приводу співак зазначає:

«Дякувати Богу, у мене є моя дружина Катруся. Вона популярний блогер у соцмережах і зростає щодня. З величезною швидкістю набирає обороти її сторінка в Інстаграмі, яка наповнена красивими фото та відео. У неї багато підписників, безліч друзів і саме завдяки її роботі ми маємо ресурси для існування».

https://tsn.ua/

Віктор Франкович поділився також інформацією про те, яка надбавка до його майбутньої пенсії за народне мистецтво йому буде призначена. А опісля вирішив згадати і про свою найріднішу жінку — 81-річну маму:

«Так, я в курсі, що між званням заслуженого і народного артиста різниця у надбавці просто смішна. Адже вона дуже маленька і не суттєва — 200 або 300 гривень. Думаю, що для звичайних простих людей така надбавка буде також смішною. А ви знаєте, що пенсії у середньостатистичних людей, тобто працівників, у яких 7-8-10 тисяч, вдвічі більші, ніж у заслужених чи народних артистів?. Хоча, знаєте, моїй мамі зовсім не смішно. Вона отримує пенсію, приблизно 1300 або в 1400 гривень і з них майже 800 гривень — вона оплачує лише за газ. Це я точно знаю. А ще є інші комунальні послуги, і їсти потрібно і ліки купити, і одяг.».

https://realno.te.ua/

За словами Віктора Павліка, єдине із продуктів харчування, які може купити його мама за залишок своєї пенсії – це буханка хліба та лікарська ковбаса, і то лиш шматочок. При цьому допомогу від сина старенька жінка не хоче приймати, аргументуючи тим, що їй нема куди її витрачати:

«Мамі виповнився 81-й рік. Живе у Теребовлі і переїжджати нікуди не планує. Усі гроші, які має не витрачає, а навпаки складає. З пенсії оплачує комунальні послуги, витрачає 100-200 гривень на харчування та близько 100 гривень на оплату мобільного зв’язку. Я кажу: «Мамо, давайте, я хоч буду Вам поповнювати мобільний рахунок». Вона: «Ні, сину, не потрібно». Та я час від часу, як пригадую – то поповнюю мамі мобільний рахунок на цю суму в 100 гривень.».

Більше того, зірка естради відкрила таємницю, що мама часто ще й йому допомагає, даючи гроші:

«У нас із мамою постійно на цьому фоні виникають конфлікти. Але, навіть якщо мені потрібно позичити у мами певну суму – я знаю, що її потрібно повернути якнайшвидше, і при цьому стараюся купити мамі різних продуктів та потрібних речей додому».

 

 

Оцініть статтю
Джерело
У свої 55 Віктор Павлік сидить на шиї у двічі молодшої дружини та забув про рідну маму.