У подруги хлопець “бабник”! Не пропускає жодної юбки, а на зауваження кричить і істерить і робить її же винною в підозрах

Каріна — це моя хороша подруга, і я б хотіла розповісти вам історію про її складні відносини зі своїм хлопцем, який постійно проявляє увагу до мене.

Ми з Каріною були нерозлучними з дитинства. Ми росли поруч, ділили радощі та горе, і завжди підтримували одна одну. Коли Каріна розповіла мені про свого нового хлопця, я була рада за неї і сподівалася, що вони знайдуть щастя разом.

Але з часом Каріна почала розповідати мені про деякі дивні речі, які відбувалися між нею і її хлопцем. Вона зазначала, що він постійно звертає увагу на мою зовнішність, особливо на мої спідниці. Вона відчувала, що він дивиться на мене занадто часто, і це сильно її тривожило.

На початку я не звернула на це багато уваги, вважаючи, що це просто невелика увага з боку хлопця. Але коли Каріна почала розповідати про випадки, коли він не пропускав жодну спідницю, я почав турбуватися разом з нею. Це стало особливо неприємно, коли ми разом виходили в компанії і він знову звертався до мене, залишаючи Каріну на задньому плані.

Каріна була в розпачі. Вона не розуміла, чому її хлопець так постійно звертає увагу на мене, викликаючи в ній почуття ревнощів та непевності. Вона запитувала себе, чи це означає, що вона недостатньо приваблива для нього, чи він має почуття до мене.

Я почувався винною, хоча нічого з цього не залежало від мене. Я намагався бути об’єктивним і не підтримувати негативну динаміку між Каріною і її хлопцем. Ми провели безліч годин розмовляючи про це, спробували знайти спосіб розв’язати цю ситуацію.

Ми прийшли до висновку, що потрібно було прямо спілкуватися з хлопцем Каріни і з’ясувати його мотиви. Ми запросили його на серйозну розмову, де Каріна відкрито висловила свої обурення і стурбованість. Він був здивований тим, як його поведінка вплинула на Каріну і наші відносини.

Під час розмови виявилося, що для нього це нормальна поведінка як чоловіка і що все це жіночі дурощі. Обізвав нас і ще змусив Каріну вибачатись перед ним.

Оцініть статтю
Джерело
У подруги хлопець “бабник”! Не пропускає жодної юбки, а на зауваження кричить і істерить і робить її же винною в підозрах