У мій день народження сестра телефонує і дуже вибачається тому що не зможе привітати мене при зустрічі. Вона потім передасть подарунок. Я не розуміла, що коїться і обра3илась на сестру, але потім, я зрозуміла, що щось сталось, і побігла сама до неї у гості. Двері мені відчинила якась занeдбaнa жінка. Я спочатку і не впізнала Юлю.

 Кожного року ми сестрою відзначаємо Різдво разом. Але цього року вона вибачилась і сказала, що у неї не вийде. Сказала, що у неї зараз дуже багато справ, тому вона просто не встигне.

   Я звісно здивувалася, але ж з кожним буває. Моя сестра, Юля, дуже активна жінка, не дивлячись на те, що у неї двоє дітей та чоловік, вона встигає ще працювати та доглядати за собою. Навіть у декретах вона довго не могла сидіти, як тільки була можливість вона бігла на роботу, тому що їй подобається знаходитись поміж людей. Чоловік у неї такий же. Вони завжди залюбки приходили до всіх родичів, на свята,загалом, вони обидва дуже активні.

   Юлі завжди всі заздрили, у неї доглянуті і виховані діти, а вона ще й гарно виглядає. Завжди з модною зачіскою, акуратно нафарбована. Ніхто не розумів як же вона все це встигає. 

   І ось у мій день народження сестра телефонує і дуже вибачається тому що не зможе привітати мене при зустрічі. Вона потім передасть подарунок. Я не розуміла, що коїться і образилась на сестру, але потім, я зрозуміла, що щось сталось, і побігла сама до неї у гості.

   Двері мені відчинила якась занедбана жінка. Я спочатку і не впізнала Юлю. З волоссям казна що, одягнена у занедбані речі. Та вигляд такий втомлений.  Вона запросила мене на кухню і зробила чай. Таку сестру я вже й не пам’ятаю. Я була дуже здивована. А вона винесла мені подарунок і почала розповідати.

   Не так давно померла її свекруха, з якою вони жили. Вона коли вийшла на пенсію, почала присвячувати усю себе онукам та своєму сину з дружиною. Вона повністю взяла справи по дому на себе. Вона готувала, прибирала, стирала та ще й встигала займатись дітьми і навіть на гуртки їх водила. У неї була своя донька, але мою сестру вона прийняла як рідну, тому робила все що могла. Завдяки свекрусі Юля могла рано виходити з декрету, літати з чоловіком на відпочинок у двох та встигати доглядати за своєю зовнішністю. Юля звісно була вдячна свекрові, але тільки після її смерті зрозуміла наскільки великий обсяг роботи щодня виконувала жінка. 

   Сестра почала скаржитись на те, що зараз вона взагалі нічого не встигає, навіть збігати до перукаря немає часу. До того ж зараз діти почали дуже часто хворіти, через що вона постійно бере на роботі лікарняні. І десь вона почула, що її навіть скоро збираються звільняти через це, тому що начальству вистачає проблем, а терпіти ще й робочого, котрий частіше на лікарняних ніж на робочому місці, вони не збираються. Ми майже весь час розмовляли про її свекруху. А після цієї розмови, я пообіцяла сестрі, що іноді я буду забирати дітей до себе, щоб вони хоч трохи відпочивали з чоловіком.

  А дехто каже, що зі свекрухою важно жити разом. Все не завжди так погано, як здається.

Оцініть статтю
Джерело
У мій день народження сестра телефонує і дуже вибачається тому що не зможе привітати мене при зустрічі. Вона потім передасть подарунок. Я не розуміла, що коїться і обра3илась на сестру, але потім, я зрозуміла, що щось сталось, і побігла сама до неї у гості. Двері мені відчинила якась занeдбaнa жінка. Я спочатку і не впізнала Юлю.