У мене народилась темношкіра доня, я здивувався. Жінка каже, що винні її гени, але я все ж чекав результатів ДНК

Мене звати Олег, мені 24 роки, у мене чудова дружина Галя, яку я дуже люблю. За весь час разом ми стали як команда, яка за всього добивається, весело проводить час і живе в гармонії. У нас народилось двоє діток.

Перший синок вдався характером у свою маму, він для мене – ідеальний. Галя активна, цікава, радіє життю, а він такий ж. А ззовні – вилитий я, курносий ніс і світле волосся з блакитними очима.

Нам було мало ідеального сина і захотілося ідеальну дочку. Назвали ми її Оленкою.

Бабусі і дідусі одразу її полюбили та задарували різними речами, щоб доня була дуже гарною. Перед пологами ми підготували для неї кімнату принцеси і з нетерпінням очікували на її появу.

І ось щасливий день настав. Коли прийшов час виписки, я купив букет квітів, взяв все необхідної і помчав зустрічати моїх дівчат. Однак побачивши Маргариту, я трохи засумував, адже у неї виявилася темна шкіра, чорне волосся, але очі блакитні. Я ж думав, що вона буде такою ж, як її братик — зі світлою шкірою. Дружина сказала, що у неї є в роду предки з темною шкірою, а про це їй говорила бабуся.

Для мене колір шкіри не має значення. Свою дочку я буду любити не менш сина. Просто мені здалося це якимось натягнутим, і я не до кінця повірив дружині. Тому я вирішив зробити тест на батьківство.

Дружину це дуже засмутило, але я не міг інакше. Через місяць болісних очікувань, прийшов результат, і він виявився ПОЗИТИВНИМ !!! Я був дуже радий. Вийшло, що у сина світла шкіра, а у дочки смаглява.

Не треба панікувати у випадку, якщо діти народилися не схожими на вас. Адже іноді можуть проявитися гени дуже далеких предків. Якщо ж вас щось турбує, то краще зробіть ДНК-тест, ніж руйнуйте сім’ю.

Оцініть статтю
Джерело
У мене народилась темношкіра доня, я здивувався. Жінка каже, що винні її гени, але я все ж чекав результатів ДНК