У Колі були пp0блeмu на роботі, з дружиною та в житті, але йому допомогла гaдaлkа Галина!

В мене є друг Коля. Знаю його з пелюшок. Виросли в селі. Наші сім’ї жили навпроти один одного. Разом грали в ігри, здирали коліна та отримували від батьків наганяй. Рідні знали, якщо одного з нас немає, то ми пропали вдвох і вже робимо якусь шкоду.

В школу відходили у тому ж селі. Вчились в одному класі. Коля вчився добре, поводив себе стримано, коли я була поруч. Він дуже м’яка людина. Ще з малечку не міг за себе постояти. За нього це робила я. Могла словами розібратися, якщо друга ображали, або ж кулаки в хід пустити, коли слів не розуміли.

Колені батьки часто говорили йому рівнятись на мене. Я все могла. Завжди сильна та самостійна. А Коля міг позичити свої кишенькові гроші, а потім чекати півроку, коли ж їх повернуть. Не повертали. Діти знаходили тисяча і одну відмазку аби не повертати борг. Тоді вже на розбірки йшла я. Після розмови зі мною, траплялось чудо. Гроші швидко знаходились.

Вступали з Колею в один виш, тільки на різні факультети. Тут йому було ще важче. Багато викладачів не сприймали хлопця серйозно. Змушували робити чужу роботу або перекидали на нього свої обов’язки. Він не міг відмовити.

Я старалася менше лізти у його справи. В селі з нього багато хто кепкував, адже його проблеми вирішувала дівчина. Не хотіла робити з нього посміховисько, але завжди знаходилась поруч. Допомагала порадами та давала просту людську підтримку. Коли вже викладачі чи студенти вкрай нахабніли – втручалася.

pixabay

Дивуюся, як в нього з’явилась дівчина та ще й хороша. Ніна не поводилась нахабно чи зверхньо. Вона щиро полюбила Колю. Їхні стосунки переросли у серйозні і на третьому курсі пара зіграла весілля. Скромно, але зі смаком. Ніна постаралась. Мене теж запросили, як поважного гостя. Ледь не померла від сміху, коли це почула. Коля завжди вмів гарно наді мною пожартувати.

Виш закінчили і пішли працювати. Влаштувались в різні фірми, але офіси розташовувались поруч. Ми могли спокійно обідати разом чи пити каву. Коля розповідав про свою роботу з захватом. В хлопця очі горіли, як тільки він починав говорити. Але я відчувала, не все так добре. Коля намагався переконати мене в зворотньому, але йому мене не обдурити. Знаю, як облупленого. Довелось трішки морально натиснути і хлопець зламався. Все доклав.

З самою роботою у Колі дійсно не виникло проблем, а от з колективом і начальством – так. Начальник доручав забагато завдань. Другу доводилось залишатись на роботі довше. Звісно ж, безкоштовно. Колеги або ігнорували Колю, або насміхались. Один хлопчина постійно принижував хлопця. Він насміхався та заважав працювати. Коля намагався захищатись, але його спроби швидко присікали.

Тривало це неподобство впродовж року. Через проблеми на роботі, почались конфлікти з Ніною. Дружина намагалась напоумити свого м’якого чоловіка, щоб той постояв за себе, але нічого не виходило. Коля лиш бубонів собі щось під носа та вибачався перед дружиною. Я її розумію. Жінці боляче дивитися, як знущаються над її чоловіком.

Я досі приглядаю за Колею, тому, як колись, взяла все в свої руки. Подзвонила до Ніни. Розповіла про свій «план спасіння Колі» з лап злих колег та начальства. Я мала номер однієї гадалки. Гадалка вона так собі, а от як людина – вогонь! Двадцять хвилин розмови з Галею – допоможуть вирішити будь-які проблеми. Краще будь-якого психолога. Ніна слабо вірила в мою затію, але погодилась. Зі мною безглуздо сперечатись.

 

pixabay

Коли Коля ввечері прийшов додому, Ніна запхала в його піджак візитку. Наказала на вихідних зателефонувати та назначити зустріч.

Після зустрічі трапилась «магія». Коля прийшов до дружини з квітами, поцілував і міцно обійняв. Він пообіцяв Ніні стати її опорою, взяти всю відповідальність на себе і більше не давати в образу ні себе, ні її, ні мене. За останнє, звісно дякую, але сама можу впоратися. Далі Ніна розповіла, як наш Коля повів себе на роботі.

Черговий раз начальник хотів дати Колі додаткову роботу. Хлопець кивнув, а потім сказав.

– Дуже вам дякую за пропозицію. Скільки ви мені додасте до зарплатні?

Начальник від подиву язика проковтнув.

– Ви ж знаєте, рабство в нашій країні давно відмінили. По закону, ви маєте заплатити мені за додаткові години. – Гнув своє Коля.

Врешті решт, начальник прийшов до тями. Кивнув та попрохав зайти хлопця пізніше, а він поки вирішить питання надбавки до зарплатні.

Задиру-колегу вгамував по іншому. Чоловік підійшов до Колі і відібрав папку з документами. Стояв у хлопця над головою та гортав папери.

– Сьогодні знов будеш штани допізна просиджувати? – Єхидно мовив хлопець.

– Звісно, будеш. Тобі ж додому не треба. Жінки немає. Як узагалі в такого, як ти, може бути жінка! – Колеги, які спостерігали за цим нахабством, почали сміятися разом з задирою.

Коля дочекався поки всі заспокояться, а тоді сказав:

Який у нас клас?

– Що? – Хлопець здивувався.

– Я в тебе запитую, в якому ми класі навчаємося? Якщо судити по фізичній підготовці, клас одинадцятий, а якщо по мізкам, клас п’ятий.

Хлопець здивовано кліпав очима. Він не розумів, що від нього хоче Коля. Всі затихли. Ніхто більше не сміявся.

– Ти на фірмі працюєш, а не в школі роль задири-забіяки виконуєш. Розумієш? – Говорив Коля і пильно дивився в очі співрозмовника. Той мовчав.

– Йди свою роботу роби і мене не відволікай. – Сказав Коля і взявся далі працювати.

Хлопець ще постояв в нього над головою, але згодом поклав папку на місце і пішов працювати.

pixabay

– Чуєш?! – На останок гукнув Коля.

– Що? – Хлопець розгублено повернувся назад.

Коля витяг гаманця і показав колезі фото своєї дружини. Ніна така гарна, що в мене слів не вистачить оспівати її красу. Коля казав, в хлопця очі розширились до величезних розмірів. Він мовчки розвернувся та пішов по своїм справам.

Більше Колю ніхто не чіпав. Він спокійно робив улюблену роботу, отримував гроші за додаткові години праці та носив на руках свою кохану Ніну. Дякував їй безмежно, адже думав, що це вона знайшла Галину. Ніна хотіла сказати правду, але я наказала їй мовчати. Нехай історія такою і залишиться.

Коли я покликала Ніну на чай, вона одразу стала розпитувати про гадалку Галину. Що ж це за жінка така всемогутня? Змогла її Колю вилікувати від самопожертви. Я сміялась від душі. Тягнула до останнього, а потім розповіла, як проходять «сеанси» у гадалки Галини.

Коли до Галини приходить черговий клієнт, вона відкриває пляшечку чогось міцного. Після двох-трьох келихів, добряче промиває мізки, а потім веде в якесь людне місце і вимагає прям зараз спробувати свої сили. Якщо в клієнта не виходить побороти страхи, вона дає випити ще, а потім хоробрість сама десь береться і все йде як по маслу. Головне її правило, «заморозити» це відчуття і тепер жити з ними завжди. Галина гарно говорить. Жінка добрий оратор. Їй віриш і робиш усе що вона скаже. Ось так люди змінюються своє життя без усякої магії, як і наш Коля.

Оцініть статтю
Джерело
У Колі були пp0блeмu на роботі, з дружиною та в житті, але йому допомогла гaдaлkа Галина!