«У цю ж секунду поклич до телефону мого чоловіка!». Та що ця наxаба собі думає: «Якого це вашого?»

Щодня я отримую телефонні дзвінки від колишньої жінки мого чоловіка, що не може примиритися з тим, що трапилось.

Мої нерви вже на межі. Кожного дня мені телефонує Наталка і починається: «Віддай слухавку моєму чоловіку, з ним хочуть поговорити наші діти… Коханий, вони так сильно скучили за тобою, цілий день тільки й повторюють: «Коли прийде тато? Чому він досі до нас не прийшов?» А що ж я можу їм сказати? Ти ж тепер проводиш час з тою…».

Спершу я і справді співчувала цій жінці та дітям, але згодом зрозуміла, що всі її слова це лише ревнощі та спроба заставити Мого чоловіка повернутись до дітей.

До розлучення мого теперішнього чоловіка Сергія я ніколи й не думала, що ми будемо разом. Я сприймала його як колегу по роботі з яким було приємно поговорити на нейтральні теми, але зацікавлення як чоловік він у мене не викликав. До того ж у той час я була в серйозних стосунках, а тому одружені чоловіки мене абсолютно не цікавили.

Вперше я познайомилась з Наталією на корпоративі, куди вона прийшла з Сергієм. Мене відразу шокувала її відверта поведінка, вона без жодного сорому загравала з іншими чоловіками та кидалась їм на шию. Сергій сидів похмурий, то ж я вирішила підійти та дізнатись чи він у нормі. Чоловік поділився, що недавно дізнався про те, що Наталя йому зраджує і хоча спочатку він ще мав сумніви, але тепер переконався напевне. Спостерігаючи за її поведінкою я і сама зробила висновок, що це не пусті підозри Сергія.

Обставини склались так, що мої стосунки розпалися одночасно з тим, коли Сергій розлучався. І мало-помалу ми переключили свою увагу один на одного. Наталя, своєю чергою, не планувала нічого пояснити чоловіку та переконати у своїй правоті. Вона була впевнена, що чоловік не довго витримає на орендованій квартирі та повернеться до неї.

Але вона помилилась. Через три місяці я запропонувала Сергію переїхати до мене, а ще через півтора року ми одружились. Але Наталя все ніяк не заспокоїться, намагається повернути чоловіка через маніпуляцію дітьми.

І я б могла зрозуміти, якби вона своїми силами намагалась повернути чоловіка, але ж вона робить це через рідних дітей! Але діти вже дорослі й чудово усвідомлюють, що відбувається. При зустрічі з батьком вони завжди розповідають, що дзвінки зі словами «Татко, я так скучив, повертайся у сім’ю» ні що інше ніж, прохання матері.

Окрім того, Наталя ще просить дітей у «правильний» момент залишити їх з колишнім чоловіком наодинці, а тоді починає його зваблювати глибоким декольте чи короткою спідницею. Звісно ж, чоловік не реагує на це, а потім діти чесно розказують батьку про ці всі плани матері.

«Ніколи в житті й ноги моїх дітей не буде у домі розлучниці» — таку відповідь ми з Сергієм отримали від Наталі на прохання взяти дітей до нас у гості.

Якось у вечері чоловік приймав ванну, телефон залишив у кімнаті й тут дзвонить вона. Доходило вже до півночі, а тому я припустила, що можливо щось сталось. Але не встигла я й «Алло» сказати як почула:

Ей, я хочу поговорити зі своїм чоловіком, дай йому трубку негайно! — після цього мені стало байдуже чому вона дзвонить так пізно.

— Раджу пошукати свого чоловіка в іншому місці. Бо єдина людина, що знаходиться під одним дахом зі мною — мій законний чоловік! — прокричала я їй у відповідь та скинула дзвінок.

Потім я розказала про це чоловіку, його це розвеселило, але вирішив все ж зателефонувати — раптом щось з дітьми.

Діти були в нормі, а от вона явно ні, бо почала жалітись на мене чоловіку та вигадувати такі речі, яких ніколи не було.

Проте нещодавно сталось таке, що переплюнуло усі її минулі спроби зіпсувати нам життя. Наталя створила начебто мою сторінку на одному з популярних сайтів для знайомств та прийшла до Сергія з якимось чоловіком, що «ходив зі мною на побачення». На щастя, мій чоловік достатньо розумний, щоб спершу обговорити все зі мною, а не відразу кидатись звинуваченнями та подавати на розлучення. Я ще довго не могла заспокоїтись після того випадку, але чоловік звісно ж повірив мені та втішив.

Відверто кажучи, довго витримати подібне я не зможу, адже і так вже на межі. Підкажіть, що робити у такій ситуації?

Оцініть статтю
Джерело
«У цю ж секунду поклич до телефону мого чоловіка!». Та що ця наxаба собі думає: «Якого це вашого?»