У 18-ть я вже мала двох діточок. Мій хлопець втік від мене

Коли вперше зустріла Юру, я була переповнена емоціями, моє серце билося так швидко, що здавалося, навіть літати зможе. Той момент, коли зустрілися наші погляди, залишився в моїй пам’яті назавжди. Ми стали однокурсниками і все частіше проводили разом час.

Закоханість переростала в сильні почуття, і незабаром наша любов стала непереборною. Нам було так зручно бути разом, наші інтереси збігалися, і ми відкривали один для одного нові горизонти. Я вірила, що ми з Юрою створимо щасливу родину, яка буде вміщати всі наші мрії.

Проте, коли мені виповнилося вісімнадцять, я стала мамою. Очікування власної дитини давало мені багато радості, але життя мало свої плани. Юра відмовився взяти відповідальність за нас і наших дітей. А їх було аж двоє — я народила двійняток. Він заявив, що йому зараз потрібно зосередитися на навчанні і кар’єрі, а дітей і сім’ю відкладе на потім. Це було так непередбачувано і болісно.

Так раптово я залишилася сама з двома маленькими діточками, а Юра просто зник з мого життя. Це був важкий період, і мені довелося вчитися бути сильною. Забутися в роботі, щоб забути про біль, не було можливості, адже я як молода мама, мала годувати, доглядати і давати всю свою любов двом маленьким істотам, які стали моїм єдиним сенсом.

Ледь виживала на мінімальних засобах, думала, що перспективи для мене доволі сумні. Але мої діти стали моїм джерелом сили. Вони давали мені мотивацію і наполегливість боротися за краще життя. Навіть у найважчі моменти, якщо бачила у їхніх очах усмішку і любов, все навколо переставало бути таким безнадійним.

Поступово я знайшла способи виходити зі своєї ями. Я почала допомагати молодим матерям з важкої життєвої ситуації, знаходити роботу з можливістю працювати з дітьми, щоб можна було поєднувати обов’язки матері і кар’єри. Відчувала, що мій досвід може стати корисним іншим жінкам у подібних ситуаціях.

День за днем я знаходила нову силу в собі, щоб пройти складний шлях і вийти на світло. Мої діти виростали, ставали моїми помічниками і друзями. З кожним днем моя воля і впевненість в собі зростали.

І ось я стала жінкою, яка змогла забезпечити своїм дітям гідне життя. Моє минуле було складне, але я знала, що майбутнє може бути кращим. Я пережила багато випробувань, але стала сильнішою і навчилася бути щасливою разом зі своїми дітьми. Вони стали моїми ангелами, що висвітлюють мій шлях і дарують мені найбільшу радість у житті. І хоча багато часу пройшло, я не забула свою першу закоханість, але зараз моя справжня любов – це мої діти і вони стали моєю дійсністю.

Надіюся, що попереду мене чекають щасливі миті. Хоча, звісно, не без труднощів.

Оцініть статтю
Джерело
У 18-ть я вже мала двох діточок. Мій хлопець втік від мене