Вирішила, що віддає їм цуценя, а вони натомість про все сказане забувають і щасливі мчать додому.

У жінки була подруга, що дуже довго тримала собаку від малого цуценяти. Але пройшло багато часу і наступив момент, коли тварина повинна була померти. Подруга з горя захворіла, а її діти почали переживати за неї. Лікарі сказали, що сама винна у всьому, але подрузі все гірше й гірше. Сидить в ліжку, не їсть, ні на що уваги не звертає і сумує. Діти й не знають, що робити.
Після того всього донька подруги вирішила поговорити з собачкою. Спочатку пішла на місце під березою в саду, де тваринку поховали і як почала плакати. Розказала все, що наболіло, розгнівалася і почала дорікати, що собака не повинна була йти, залишила їх одних, через й те бідолашна мама страждає.

Коли достатньо виговорилась і виплакалась, дівчинка пішла ввечері і подзвонила жіночці. Розказала все по телефону, а жінка на те думає, що не тільки в її мами дах їде. Проте підтримала дитинку і знову поспівчувала.
Через декілька днів дівчинка почула, як хтось продзвенів у двері. Швиденько побігла, глянула і побачила маму: свіжу, радісну, енергійну. Мама у свою чергу розповіла, що в ніч їй приснився сон, в якому являлася Єва. Та сама померла собачка! І продовжила, що собачка до них повертається, а саме тваринка розповіла детальний план дій. Спочатку потрібно було через місяць почати щонеділі їздити на пташиний ринок, де треба шукати жінку з цуценятами. Жінку звали Емма і неї є собака Єва.
Мати зраділо розповіла все дітям і побігла вирішувати всі свої справи, так, ніби й ні чого не сталося. Її донька знову набрала подругу мами, але вона вже знала всю історію. А дівчинка попрохала її, щоб маму до психіатра повела, бо як це бачити сон від мертвої тварини? Жінка в свою чергу мовила, що дітям ніяк не догодити, коли їх мати хоче помирати це не добре, а як передумала теж не добре. Ніяк не вгодиш.

І так пролетів місяць. Кожної неділі подруга жіночки весь базар кілька разів обходить. Весь час шукає невідомої Емми з собачкою Євою і ніяк не знайде. Уже й зневірилась, а жіночка раз і сказала, що собака їй по-людськи сказала чекати, бо не може за секунду живою стати.

Уже на останньому обході базару в той день подруги вирішили піти та посидіти трохи в кафе. Сидять, одна меню читає, а інша, що так важко переживає смерть улюбленої собачки, як вся в лиці змінилася. Здивувалася вкрай. А сталося таке, що запримітила оголошення на стіні з цуценятком Євою і ще кількох інших, а внизу номер телефону з підписом Емма. Дві подруги, як встали з місць і про обід й забули, швидко зателефонували. А їм натомість сказали, що всіх цуценят уже продали. Тут жінка не витримала, розплакалась і почала казати, що це була її собака з того світу, аж сон бідолашній надсилала з вказівками. Її подруга аж злякалась, вихопила телефон і на ходу пояснює, що то в лікарні наснилась подрузі мертва собака, сказала, що робити, щоб її знову зустріти, а в оголошенні імена зі сну збіглися, та й містика получилась.

Емма трохи помовчала, а потім розказує, що одне цуценя залишилось, яке собі залишили, але віддадуть.
Дві подруги миттю сіли в машину і поїхали за вказаною адресою. Зайшли і побачили невисоку, повненьку жіночку в темних окулярах з золотим ланцюжком. Близько 50 років, в перуці і з гарним стилем. Нічого не сказала їм, а просто вказала сідати за стіл.
Як тільки вони сіли, незнайомка почала усе розпитувати. Вони й розповідають, а та в свою чергу, що знає, хто їх підіслав, що вони хочуть зробити. Подруги починають нервуватися, одна глянула у бік виходу, а жінка це помітила і як почала покликала собаку, що лягла перед вхідними дверима і загородила їм хід.

Подруга, яка тут була ні до чого, а тільки допомагала відшукати іншій жінці її мертвого цуценя, зрозуміла, що живими їм не вийти з дому цієї чудної пані. Вони вкотре переказали всю історію. Від початку і до моменту, коли запримітили оголошення. Різко незнайомка встала і собака, що загородила прохід, підкоряючись хазяйці, піднялася та мовчки пішла. Далі жінка повернулася з коньяком і посудинами, щоб налити алкоголю. Налила собі та й мовила, що ні в що не вірить, але іншого пояснення цій ситуації вона не знає.

Незнайомка розповіла, що цуценя Єва блакитної крові, яких на світі майже нема. І сама порада надзвичайно дорога, а замовляють її за кілька за рік, і от сталося так, що собака ощенилася та й народила цуциків. Проте серед усіх чорних в родоводі з’явилася одна біла дівчинка. Диво та й годі. А як хтось дізнається про те, що сталося, то її собаці заберуть всі звання і так само зроблять зі щенятами, що народилися. Ще трішки побалакавши, вона не втрималась і покаялась, що хотіла приспати білу дівчинку, навіть довіреного ветеринара надумала викликати, але і їй приснився сон, де йде по вулиці, на яку виходять багато закритих дверей. І зненацька одні відкриваються, в отворі стоїть незнайома жінці собака, зла, що аж зуби вищирила, а потім зникла. Потім їй на дорогу вискочило біле цуценя з м’ячиком в роті. Тваринка м’ячик поставила перед жінкою, сіла і дивиться на неї дорослим поглядом, у той же момент двері закрилися і жіночка зненацька прокинулася.

Після цього сну ніяк не могла заспокоїтися. І тут біленьке щеня вибігає з м’ячем в її кімнату, кружляє, а вона вся заклякла і не знає, що й мовити. Встає, бере її на урки і відносить в дальню кімнату. Тоді жінка зрозуміла, що цю собачку присипляти не можна, бо біда буде на ній. Далі незнайомка заплатила ветеринарові за помилковий виклик і не розповідала про усипляння.
Сказала собі, що завтра новий день і щось придумає. Та й раптом задзвонив їй телефон від двох подруг. А потім, як почула про сон, собаку померлу і все стало ясно.

Поскаржилась Емма, що через двох подружок, там на небі шлюб в її собачку засунули та й вирішила, що віддає їм цуценя, а вони натомість про все сказане забувають і щасливі мчать додому.
Емма налила і випила ще коньяку, а потім пішла за собачкою. Дві приголомшені жіночки і не знали, що сказати, сидять, волосся дибки, а потім бачать біле чудо. Щеня стоїть посеред кімнати, розглядає обох жінок, а потім рушає в сторону жінки, яка стільки зусиль приклала в пошуках Єви і примощується біля її ніг. Жінка посміхнулася і поглянула на подругу. Це цуценя й близько не було схоже на мертву собаку.

Незнайомка Емма дала їм коробку уже з дірками в ній і поставила її в сумку. Всередині примістилось щенятко. Щаслива жінка забрала сумку і подякувала, але Емма як почала кричати, так що подруги швиденько вийшли з квартири і побігли до машини.
Їхали мовчки і тут, як коробка на бік перехилилась і звідти вилізло цуценятко. Машину зупинили і подруга як почала плакати, захлинатися слізьми, що не впізнала собачку, а та в свою чергу її язиком починає облизувати і сльози втирає.
Ненадовго вони розлучилися, а й справді, собаки завжди повертаються до тих, кого люблять…

Оцініть статтю
Джерело
Вирішила, що віддає їм цуценя, а вони натомість про все сказане забувають і щасливі мчать додому.