Тітка, з якою я не спілкувалась вже 5 років, захотіла щоб я розібралась за неї з документами, які потрібні для її бізнесу

По лінії батька в мене є достатньо родичів. Був період коли ми бачились та спілкувались. Так, це було рідко, але все таки було. Проте останній років п’ять ми не спілкуємось взагалі. Останнього разу ми бачились на моєму весіллі.

Основними родичами з боку батька є його сестра та її шість доньок. Вона стала вдовою, коли була вагітною наймолодшою двійнею. Чоловік її зaгинyв в автoкaтacтpoфi. Тітка змогла поставити всіх дітей на ноги та навіть переїхати у власний будинок з маленької квартири. В цьому вона велика молодець і з неї багатьом треба брати приклад.

Зараз, не зважаючи, що в неї є малолітні доньки тітка змогла відкрити художню студію і викладає в ній уроки живопису і все тому подібне.

Якось вона зателефонувала мені. Я хочу нагадати, що ми дуже давно взагалі не спілкуємось. Дуже здивувавшись я взяла слухавку, але не встигла навіть «Алло?» сказати, як одразу почула:

-Привіт Софійко! Я думаю ти знаєш чим я займаюсь? Я ж художню студію відкрила і мені потрібно оформити статус комерційної громадської організації. Ми тут на гранти претендуємо. Але мені якось те все самій робити і оплачувати не хочеться, а ти в нас дівчинка розумна, може поможеш щось знайти?

Я ж про таке чула вперше і взагалі не розбираюсь в таких справах, але вирішила допомогти чим можу, пошукала інформацію в інтернеті та скинула в повідомлення тітці. Але тітка приголомшила мене заявою, що я ж в декреті і могла сама все зробити за неї. Треба, бач, родичам допомагати.

Я розумію, в мене не шість, а всього двоє дітей, але мені достатньо своїх турбот. А тітка вважає, що раз вона все змогла та все встигає. то й інші зможуть. Та й взагалі, чому я маю робити за неї всі ці документні справи, коли я до них не маю відношення взагалі?

Тому я відмовила тітці, сказавши, що я в цьому не розбираюсь(що є правдою), а часу вивчати питання та возитись з цим всім в мене немає.

Оцініть статтю
Джерело
Тітка, з якою я не спілкувалась вже 5 років, захотіла щоб я розібралась за неї з документами, які потрібні для її бізнесу