Tи нездара! А я ще більша ніkчема, ніж ти. Замість того щоб взяти себе в руки, сиджу й розпускаю нюні.

Прожити декілька років з людиною, віддати їй всю душу з тілом, присвятити всього себе, а на дяку почути “ти нездара! А я ще більша нікчема, ніж ти. Замість того щоб взяти себе в руки, сиджу й розпускаю нюні. Заробляємо мало, навіть елементарні речі не можемо купити! На біса мені здалось твоє кохання, коли мені всі в очі говорять, що ми живемо мов злидні?!”.

Коли у нас народилась донька, почались фінансові труднощі. Дружина перестала заробляти, та вся фінансова частина лягла на мене. Я старався як міг. Інколи навіть ночі не спав, аби заробити копійку. Постійно бігав по підробітках. Але й цього виявилось замало.

Одного дня, мені трапилась вакансія, з хорошими перспективами. З Директором фірми ми домовились, що пів року я працюю на мінімальній зарплатні, плюс премії раз у два місяці, а далі він бере мене замісником з зарплатнею в конверті. Суму він мені не озвучив, але написав на листочок.

Ці пів року виявились фатальними для наших відносин. Моя дружина дуже залежна від думки оточення. Вона постійно мені дорікала, що ходить в старій сукні, не може нічого нового купити. Останньою каплею для неї стала зустріч з її однокласницею, яка сказала, що та виглядає мов стара діва. Вдома на мене чекала сварка. Звісно, я дав гроші на сукню, навіть більше. Дружина зі сльозами на очах сказала, що більше так жити не може. Її дістала ця бідність.

-Насте, почекай трішки. Я тобі обіцяю, що ще пів року, та наше життя зміниться! Ти не будеш собі ні в чому відмовляти, накупиш скільки нових суконь, скільки тобі хочеться, та навіть більше!

-Обіцяєш? Я розумію, що все це тимчасово…але ця бідність мене вбиває! Де справедливість? Ми не можемо купити собі зайву шоколадку, а деякі люди одну твою зарплатню за годину заробляють..

-Все буде добре! Головне пам’ятай, що ми родина, ми маємо триматись разом, щоб там не було!

І ми тримались. До останнього. Пів року пролетіли мов день. За цей час дружина знайшла собі віддалену роботу, та поки дитина спала, працювала. Справи йшли веселіше. Мене, як і обіцяли підвищили. І ось ці фатальні зміни — наші відносини стали ще міцніші. Ми зрозуміли, що підтримка в складних ситуаціях дає сили йти далі.

Одного дня, коли їхав з роботи на дорогій іномарці з власним водієм, зустрів ту безтактовну подругу, яка шпиняла мою дружину. Зупинився біля неї.

-Ну що, дати тобі грошенят на нову сукню, щоб ти як злидень не виглядала?

Оцініть статтю
Джерело
Tи нездара! А я ще більша ніkчема, ніж ти. Замість того щоб взяти себе в руки, сиджу й розпускаю нюні.