Ти не заслуговуєш на моє кохання! І на такого чоловіка як я! – а я не зобов’язана прислуговyвати тобі та твоїй сім’ї!

Недавно почула від знайомої таку фразу. Зараз детальніше розповім чому вона мене зачепила. У мене була одногрупниця Галя, яка вже заміжня 7 років, хоч вийшла заміж вона у ранньому віці.  У 19 років вона зустріла, як на її думку, ідеального чоловіка та вийшла заміж. Всі фінансові та житлові питання у них були вирішені, ніяких проблем з цим у них не було. Не зважаючи на такий молодий вік, у неї вже була власна квартира, яку допомогли батьки купити. Чоловік у неї, щоправда, був рOзлучeний та старший від неї на 15 років. Свою квартиру він залишив колишній дружині, а сам переїхав до батьків.

Квартира у Галі була дуже гарна. Новобудова, гарне місце розташування, дизайнерські меблі та хороший ремонт. Не далеко від неї живуть її мама з татом. Після заміжжя вони з чоловіком порадились та вирішили цю квартиру здавати в оренду, а самі переїдуть в інший район, щоб було ближче до роботи. Так вони й зробили.  Чоловіку тепер було легше добиратись до роботи  й Галі також.

Через двох років спільного життя Галя завагітніла. Весь період вагітності вона працювала і в декретній відпустці не засиділась. Вона була дуже красива молода матуся. Нею можна було захоплюватись! Народження  дитини пішло їй на користь. Не зважаючи на молодий вік вона ідеально справлялась з обов’язками матері – все що вона робила приносило їй задоволення та радість.Бувало таке, що з дитиною сиділа бабуся, але домашні обов’язки Галя виконувала бездоганно. Справжня господиня!

Все в цій розповіді немає нічого пoганого, крім одного..її чоловіка. Так, чоловік який для неї був ідеальним, виявився черствим та не бажав брати на себе відповідальність та виховання дитини! Він взагалі не хотів дітей. Все для нього було складне: робота вимагала сил, а для виховання дітей у нього сил не залишиться. Безліч чоловіків виховує дітей працюючи ще на гірших та складніших умовах праці. А працював він заступником керівника служби охорони.

«Захотіла собі  дитину – так бався з нею! Я що тебе змушував, ти сама захотіла іграшку» – слова її чоловіка Назара.

В житті буває всяке – інколи все складається добре, а інколи ні. Всі події можуть розвиватись стрімко, що  навіть не встигаєш за всім, а буває таке, що стоїш на місці, але життя нам дає постійно уроки, які ми маємо засвоювати! Ось так один життєвий урок дав Галі зрозуміти все про свою сім’єю: стосунки з чоловіком, ставлення до сім’ї та її розуміння того, що відбувається з ними. Тих пів року стали для Галі дуже повчальними для Галі.

Першим урок стало хвOробA батька. Майже цілий рік чоловік боровся з недyгою і все ж таки зміг її подолати. В цей період з її сином не було кому сидіти. Мама Галі була весь час з чоловіком, а няня їм була не по кишені. Інколи у мами було трохи часу і вона старалась допомагати з дитиною, якось  вдалось переконала чоловіка взяти відпустку.

Перших декілька днів своєї відпустки він терпляче відносився до всього, але потім не витримав! Не любить він дітей, навіть рідний син у ньому не пробуджує ніяких почуттів. Вирішила я попросити свекра зі свекрухою про допомогу, але виявилося не все так просто. У них жила їхня донька зі своїми дітьми – ось цих дітей вони вважали своїми внуками, а мій син – мав інших бабусю і дідуся. Свекруха декілька разів посиділа з малим, але Галя була дуже злa таким ставленням до рідного внука і просто не стрималась та виказала все чоловіка:

—        «Як так, що Андрій їм не внук? Ти можливо їм також не син, а я не невістка? У вас сімейне не признавати своїх дітей? Для чого було тоді мені змінювати прізвище та дитині давати твоє?» – Чоловік нічого не сказав, просто розвернувся і пішов собі кудись.

https://simya.24tv.ua/

На початку літа на старій роботі з’явилась вигідна вакансія, я вирішила погодитись. До того ж дитячий садок знаходився поряд  і мені було б дуже зручно. Але було одне «АЛЕ» яке не подобалось чоловікові. Нам потрібно було повернутися у мою квартиру, тому що цей район знаходився поряд з роботою. А у нього навпаки. Йому потрібно переїжджати через ціле місто, щоб потрапити на роботу, а це близько години на тролейбусі. Знову я йому все псую. Не можу щось знайти поряд з його роботою!

—        Але мені буде зручніше там жити. Батьки поряд живуть, мама зможе забирати сина з садочка, а я зможу допомагати їй в догляді за татом – впевнено додала Галя – адже мама добирається майже годину, щоб з малим побути, а тепер ти будеш їхати на роботу так само. Що тут такого?

Чоловік просто промовчав. Декілька днів ні пари з вуст, але потім потрохи почав що говорити. Це її трохи насторожило…

Одного дня вона дізнається, що Назар купив машину, тобто взяв у кредит. Раніше вони її не сильно потребували, але зараз машина виявилася необхідною. Для сплати кредиту їм вистачить грошей, адже обоє працюють і щомісячні платежі були для них незахмарними.

Все було добре, але радість у Галі не довго тривала. Вона майже не їздила за кермом спільного автомобіля. Для того, щоб відвезти тата на огляд вона брала таксі, поїхати по продукти – також брала таксі. Тільки декілька разів їй вийшло поїздити на спільні машині. Так склалось, що своїй сестрі та мамі він ніколи не відмовляє, якщо їм потрібно кудись поїхати, бо ж вони по дорозі живуть до його роботи.

Якщо виходить така ситуація з машиною, то Галя прийняла рішення, що платити свою частину кредиту вона не буде. Краще відкладе ці гроші та поїде з сином на відпочинок. Чоловіку вона все сказала в той самий вечір. Так він її повідомив про купівлю машини.

Через декілька тижнів вона зібралась і поїхала з сином на море.

Після повернення додому вона побачила, що всі речі чоловіка зникли й відразу зателефонувала до нього, щоб почути пояснення того, що відбувається. Це не дитячий садочок, але відповідь Галя отримала справді дитячу :

—        Ти не заслуговуєш мого кохання! І такого чоловіка, як я! Сім’я – це не просто слова! Ми маємо все разом робити – сплачувати кредит за машину, а ти зібралась і поїхала на море тратити гроші!

—        А я не зобов’язана прислуговувати тобі та твоїй сім’ї. Бігати біля вас, платити кредит за машину на якій я навіть не можу поїздити! Не подобається тобі життя у цій квартирі, набрид твій власний син? То забирайся до своєї мами! Я тобі не зобов’язана дарувати машину – забагато всього ти вже від мене отримав! Тепер нарешті це все  припиниться!

Сталась дуже дивна ситуація через пів року, адже рідна мати вигнала його зі своєї квартири. Він нахабно повернувся до моєї квартири! Але відразу після його переїзду я подала документи на розлучення та змінила всі замки. Якої злості було у його виразі обличчя, коли він дізнався, що прийдеться Андрійку платити щомісяця по 2 тисяч гривень. Аліменти ніхто не скасовував. Не хоче дбати про дитину, то нехай фінансово забезпечує!

Тепер Галя живе з сином. Заміж не хоче, бо вистачило їй попереднього заміжжя, але чоловік у її житті присутній. Тепер вона живе щасливо зі своїм синочком, батьками  та працює на улюбленій роботі!
Не пощастило з першим чоловіком.

Судити хто правий, а хто ні не варто. Адже обоє не захотіли прислухатись одне до одного і виявилися егоїстами. Хтось — більше, хтось — менше. Вони були просто різними людьми.

Оцініть статтю
Джерело
Ти не заслуговуєш на моє кохання! І на такого чоловіка як я! – а я не зобов’язана прислуговyвати тобі та твоїй сім’ї!