Теща з тестем підтримують і допомогають у всьому, після того, як їхня дочка пішла до іншого. Допомогають виховувати дітей і ні в чому ніколи не відмовили

В мене є неймовірні теща з тестем. Вони допомагають мені з двома дітьми, після того, як моя “кохана дружинонька” повіялася за вітром, а точніше за своїм новим коханням, залишивши мені двоє дітей.

Сьогодні Чистий Четвер, саме час для того, аби пекти паски, та фарбувати яйця. І, як не дивно, роблю я це в будинку моїх названих батьків. Мої справжні знаходяться в іншій країні на заробітках, тому допомагають тільки фінансово. Бачимось не дуже часто — раз, або два на рік.

Поки я на роботі, або підробітках, теща доглядає Настуню, якій нещодавно виповнився рік, а тесть, відводить в школу і на різні гуртки старшу доньку. Буває, залишаю їх на ніч у бабусі з дідусем, коли потрібно. Кожного дня купують невеличкі подаруночки дітям. Цукерка, маленький м’ячик, або що. Не значне, але завжди приємне. Вони мені ніколи ні в чому не відмовляють, напевно, відчуваючи провину за вчинок доньки. З ними мені підфартило більше, ніж з дружиною.

Ще при розлученні батьки Тетяни сказали мені, що не підтримують її категорично, але донька залишається донькою. Одного разу, вона приїхала зі своїм обранцем в гості. Батько став на порозі, не пускаючи їх в будинок та сказав, щоб приходила сама, інакше не впустить навіть на поріг.

Засмучений розлученням був тільки я. Вже колишня дружина через декілька місяців знову вийшла заміж, і переїхала в інше місто. На прощання вона мені кинула: “Алексей может мне дать всё, что я только захочу,в отличии от тебя”. Я звісно не магнат, але ніколи ні в чому не відмовляв ні Тані, ні тим більше дітям. Але це стало рушійною силою, і щоразу, як на думку приходять ці слова, в мені просинається ще більший стимул працювати і досягати нових вершин. Зараз можу дозволити найняти няню для діток, але гадаю, що їм буде краще з рідними людьми поруч. Кожне свято ми проводимо разом. Всі разом готуємо смачну вечерю, на Новий Рік прикрашаємо ялинку та обмінюємось подарунками. Такі чудові моменти життя згладжують всі “гострі вугли”.

А ще, через декілька місяців, ми всі дізнались, що вона чекає дитину. Ця новина мене засмутила ще більше. Тетяна залишила вже двох дітей без повної сім’ї, і так спокійно створює нову. Навіть не знаю, як пояснювати все дітям. На свій рахунок можу сказати, що нових відносин не шукав і не хочу. Основними для мене є діти, а решта як складеться вже. Батьки колишньої дружини теж запевняють, що інших внуків їм не треба, як і іншого зятя.

Оцініть статтю
Джерело
Теща з тестем підтримують і допомогають у всьому, після того, як їхня дочка пішла до іншого. Допомогають виховувати дітей і ні в чому ніколи не відмовили