Теща принижувала мене, а дружина піддакувала, та казала, що час змінити чоловіка на кращого

Коли ми одружувались з Оленою, я бачив, що вона має дуже тісні відносини зі своєю мамою. На той момент мене це радувало, адже донька постійно допомагала мамі, підтримувала, щоб та мала більше часу для відпочинку. Проте з часом все змінилося в коріння.

Після нашого одруження теща вирішила, що наш дім це її дім. Вказувала донці робити ремонт так, як хотілось їй. Всі стіни були перефарбовані в жахливий колір фуксії та огидний болотний. То навіть і близько не було схоже на оливку! Я вже точно знаю, це мій улюблений колір.

Дружина у всьому, наголошу У ВСЬОМУ(!) слухалась свою маму. Вибачте, навіть в ліжку робила тільки те, що потрібно було для зачаття. Ні кроком більше, адже заборонила мама.

Я терпів довго. Коли мене це вже почало дуже дратувати, вирішив поговорити з дружиною. Моя думка була миттєво придушена. Адже мама прожила більше, вона краще знає, як буде правильно.

Після цієї розмови я помітив, що теща почала мало не цілодобово сидіти у нас вдома. А одного разу, взагалі, застукав її за нишпоренням в моїх речах. На питання, що вона робить, та відповіла, що шукає резинку, яку Олена попросила принести. Ну нехай, подумав, а раптом… Проте, до кінця дня мене ця ситуація не покидала, тому вирішив встановити камери по всій квартирі. Зараз з впевненістю скажу, що це було моє саме правильне рішення за все життя.

Не перевіряв я записи десь близько тижня. До того ж це збіглося з моїм відрядженням. Коли я вже сидів в аеропорті, щоб потрапити додому, вирішив продивитись, що там, та як, але в реальному часі. Якраз трапилось, що дружина чаювала з тещею на кухні, та про щось жваво розмовляли. Вирішив дістати навушники, підслухати. Хоч і не красиво, але ні про що не жалкую.

Ці дві дамочки обговорювали мене. Виявляється, я нікчемна людина. Заробляти нормально не вмію, ніякий в плані чоловіка. Та і дітей зі мною не зробиш. “Треба собі краще партію шукати, а то помру в бідняках. Тільки от спершу квартиру на себе перепишу”.

Ці слова мене просто шокували. А теща тільки сиділа, та кидала ідейки, як краще мені зіпсувати життя. Що ж, тепер я їх випереджу. Не встигнуть вони квартирку переписати, доведеться на свою самостійно заробляти.

Як повернувся додому, вигнав з речами цих двох зміюк зі свого життя. Наступного дня перефарбував стіни, та видихнув з полегшенням. Я хоч й кохав Олену, був готовий на все заради неї, навіть терпів її підлу маму, проте те що я почув відкрило мені очі. Все завершилось правильно.

 

Оцініть статтю
Джерело
Теща принижувала мене, а дружина піддакувала, та казала, що час змінити чоловіка на кращого