Теща приїхала і викинула з нашого дому м’ясо і копченості. Відразу повіз її на вокзал

Часто буває, що батьки, коли приїжджають в гості до своїх дітей, люблять там господарювати. Встановлюють свої порядки і правила. І немає значення в якому ви віці.

Саме така ситуація сталася в моїй родині. Теща вирішила погостювати у нас кілька днів. Хоча я в основному весь час був на роботі, але все одно мого терпіння до кінця її перебування не вистачило.

А справа в тому, що в перший же день моя теща мені розповіла все, що я повинен зробити у себе вдома: відремонтувати, прикрутити, встановити. Те що їй дуже не подобалось, вона ремонтувала сама, але від цього ставало ще гірше, тож справ у домі побільшало.

Моя дружина не працює, виховує дітей і займається домашнім господарством. Від своєї мами вона почула на свою адресу багато зауважень і рекомендацій. Але як таке? Навіть чоловік розуміє, що в будинку має командувати лише одна господиня.

Увечері, коли я прийшов з роботи, дружина стала скаржитися, що мама її цілий день смикала і відволікала. Спочатку намагалася допомогти з цим, але у неї не вийшло, тому вона перейшла до інших занять так і не доробивши їх до кінця.

Нам тоді здалося, що вона просто хотіла допомогти, так як їй незручно було нічого не робити у нас в гостях. Адже ми ж не чужі люди, а близькі родичі.

Наступний день теща в основному дивилася телевізор, тому дружині особливо не заважала. Однак бажання погосподарювати її не покинула.

А коли моя дружина пішла в магазин по продукти її мама добралась до нашого балкону. Ми там тримали копчене і звичайне м’ясо, то воно їй не сподобалось і вона викинула його у смітним під під’їздом. Коли ми помітили пропажу, був уже вечір. Дружина не витримала. Теща ж сказала в своє виправдання, що це шкідлива і жирна їжа, яку нам слід замінити овочами, адже по телевізору про це давно говорять.

Щоб уникнути сильного конфлікту, я посадив тещу в машину і відвіз на автовокзал. По дорозі я намагався їй втовкмачити, що ми дорослі люди і самі знаємо, що нам робити, проте вона мене не особливо зрозуміла.

Оцініть статтю
Джерело
Теща приїхала і викинула з нашого дому м’ясо і копченості. Відразу повіз її на вокзал