Теперішнє покоління дівчат бeздapнi лeдapkи, які взагалі не мoжymь правильно прибирати

Я народила та виростила двох прекрасних синів. Прямо таки викохала всією душею. Відповідно, коли сини подорослішали в мене з’явилось дві невістки. І знаєте, мене просто неприємно шокує відношення сучасних «господинь» до чистоти та способів прибирати. Єдине, що можу сказати сучасним дівчатам – ви просто найбільші в світі ледарки, яких розбалував технологічний прогрес! І навіть, якщо ви вважаєте себе найкращими в світі господинями, то запам’ятайте раз і на завжди – це не так і ніколи так не буде, якщо ви не будете слухати та виконувати всі вказівки свекрух та мам, бо як-ні-як досвід в нас є і він набагато(як мінімум в половину) чим ваш.

Мені хочеться, щоб мої невістки були прекрасними господинями, але що разу коли я даю їм поради та вчу як правильно – ображаються на мене та одразу жаліються синам. Ну а я ж хочу навчити їх як правильно прибирати. Невже поради від свекрухи – найгірша та найстрашніша річ в світі?

Перша невістка прожила з нами трохи більше року. Знаєте, для мене було дико, коли вона почала витирати пил за допомогою пульверизатора. Тобто вона оприскувала, наприклад, поверхню тумбочки, а потім протирала ганчіркою. Іншими словами просто розмазувала бруд по ній. Тому я вирішила показати класичний спосіб витирання пилу – вологою ганчіркою. В поєднанні з вмілими жіночими руками можна створити диво в прибиранні. На цю мою демонстрацію невістка лише окинула мене скептичним поглядом.

А що вже казати про миття підлоги без швабри? Це для неї було дивом дивним. Нахилятись та бити поклони кожному порогу вона, бачите, не хоче і не збирається. А я не розумію, як можна мити підлогу шваброю? Ну не можна шваброю вимити підлогу начисто! Ти тим патиком просто рознесеш бруд по всій квартирі і все. А невістка весь час повторювала: «Видно здоров’я та часу у вас предостатньо на четвереньках лазити».

Коли мій молодший син одружився на молодшій невістці, то перша невістка передала новій невістці свої досвідом і та навіть на поріг нашої квартири не ступила та почала вимагати в сина зняти квартиру та жити окремо. До того часу старший син з невісткою оформили іпотеку та переїхали в іншу квартиру. Взагалі-то в мене непогані відносини з невістками, але коли я навідуюсь до них в гості – вони не дуже раді таким візитам.

Особливо мене цікавить той факт, що в кожної невістки лише по одній дитині, але вони все рівно не встигають по господарству! Коли б я не прийшла – завжди є посуд в раковині, пил на меблях. І кожна використовує швабру для миття підлоги та навіть пральні машинки! Ну я ще розумію попрати в них великі та габаритні речі, ну але ж дрібні речі можна і самій ручками попрати. Не розумію я цього.

Молодша ж невістка весь час сидить та дивиться відео в інтернеті як легко, просто та швидко прибрати квартиру. Ну, вона робить все те саме, що і старша невістка, тому квартира все одно весь час брудна, бо ті їхні швабри та інші способи – то є звичайне розтягування бруду по квартирі. Я не витримала, попросила не ображатись невістку та показала їй майстер клас.

І хочу підкреслити те, що сучасними цими, новими засобами для прибирання я не користувалась та користуватись не буду. Завжди користувалась та користуватимусь класикою – господарське мило, сода та оцет. Найкращі засоби для прибирання перевірені роками! Квартира просто блистіла від чистоти. А невістка просто розвела руками та сказала, що вона так прибирати не може, не хоче та не буде.

Не думайте, що лише я така одна з подібними претензіями. В усіх моїх подруг та ж ситуація! Просто молоде покоління не може без побутової хімії, швабр, пральних машин, посудомийних машин, пилосмоків або роботів-пилосмоків! Ну як так? Що б вони, цікаво робили, в наш час? Коли ми все робили вручну і по-правильному? Коли не було підгузків ми прали пелюшки самостійно, мили підлогу без всяких ваших швабр! Народження дитини не відміняє прибирання та готування їжі.

Нам, старшому поколінню дуже образливо, що ми так важко працювали та ростили синів, щоб потім передати в руки таких бездарних та невмілих дівчат. А чого ж ви навчите маленьких доньок? До чистоти треба привчати змалечку! А щоб привчити – треба показати приклад. А який з вас приклад, скажіть мені будь ласка?!

Слухайте нас, свекруха та мам, ми ж як-ні-як правильні речі говоримо та знаємо як має бути, а як ні!

Оцініть статтю
Джерело
Теперішнє покоління дівчат бeздapнi лeдapkи, які взагалі не мoжymь правильно прибирати