Тепер не викидаю лотки від яєць, знаєте чому? Таке і ви захочете!

Щоб створити декоративну прикрасу вам знадобиться кілька паперових лотків з-під яєць квадратної форми. Зараз я маю таких 7 штук. Не обов’язково купувати яйця, досить зайти в будь-який продуктовий магазин і попросити упаковки у продавця.

Для першої дизайнерської штучки візьміть 4 лотка. Розкладіть їх в один ряд і склейте краї за допомогою терм оклею в пістолеті. В результаті ви повинні отримати куб, тільки без верху і низу.

https://jemchyjinka.ru/

Для другої прикраси вам знадобиться 3 лотка, ви повинні отримати круглу форму з них. А так ви можете використовувати скільки завгодно упаковок з-під яєць, надаючи їм будь-яку форму. тобто можете проявити фантазію на повну. І таким чином скоригувати розмір готового виробу.

Далі буде потрібна каналізаційна труба, діаметр якої становить 20 см або більше. По довжині вона повинна бути більше, ніж самі заготовки. Оберніть труби повністю папером і склейте стик, використовуючи скотч.

https://jemchyjinka.ru/

Важливий момент! Труби та лотки з-під яєць зсередини обробіть змащуючим засобом, наприклад, силіконовою смазкою. Не слід економить засіб, адже складність роботи буде залежати саме від цього. Трубу встановлювати потрібно приблизно по центру форми.

Далі вам потрібно буде змішати цементно-піщаний розчин. Саме він є основним елементом нашої декоративної речі для саду. Розчин повинен вийти рідкуватим, щоб він був більш пластичний, можете додати миючого засобу.

https://jemchyjinka.ru/

Після того, як замішали, залийте ємність до самого краю і дайте розчину підсохнути. Далі гарненько змочіть водою, розріжте картон та витягніть трубу.

Візьміть щітки і почистіть отриману форму від пилу. Далі потрібно пофарбувати її. Я вибрав для своїх вазонів золотистий і червоний кольори.

https://jemchyjinka.ru/

Через 24 години фарба висохла, і я їх переставив на постійне місце. Тепер можна засипати землю і саджати квіти.

 

Оцініть статтю
Джерело
Тепер не викидаю лотки від яєць, знаєте чому? Таке і ви захочете!