Те, що відбулося під час пологів так і залишилося загадкою для всіх

Іван та Марія одружилися три роки тому. Спочатку вони старалися заробити трішки грошенят, а тоді вже й про дітей задуматися. Та от навесні цього року з ними відбулося справжнє чудо.

Вони чекали на появу власної дитини. Обоє були міцними та здоровими молодими людьми, тому й вагітність проходила досить легко, і дитинка була абсолютно здоровою.

Настав день пологів. Іван якнайшвидше доставив дружину до пологового будинку, йому навіть дозволили бути присутнім на пологах.

Та от тут їх і чекала 6іда. Мабуть, больовий поріг у Марії був надто низьким, чи таки хворобу якусь мала, про яку не знала. Одним словом, молода і здорова жінка просто втратила свідомість. Посеред пологів. Уявіть лишень!

Лікарі намагалися привести її до чуття, та все було марно. Марія впала в кому. Івана попросили вийти до коридору і чекати там. Лікарі провели операцію, щоб дитина народилася. Хлопчик був здоровим та досить величеньким.

От тільки він зовсім не плакав і не видавав жодного звуку.

Марія в комі пролежала майже місяць. За цей час Іван встиг забрати сина додому та навчитися доглядати за ним. Вони майже кожного дня приходили навідувати свою дружину та маму.

І ось одного дня Іван положив тритижневого сина, який міцно спав біля дружини і відійшов за кілька метрів від палати дружини, щоб запитати у лікаря про шанси дружини вийти з коми.

Лікар запросив зайти чоловіка до свого кабінету. Там він намагався донести чоловіку інформацію, що жодних втішних прогнозів чи прогресу хоч якогось нема. Лікарі були безсилими. Жодні аналізи не могли визначити що ж таки відбулося з організмом породіллі, що мало такий гіркий вплив на неї.

today.vn.ua

Іван присів на край стільця, опустив голову та взявся за неї руками. Він просто не розумів і не хотів усвідомлювати, що життя завмерло, що дружина може й не повернутися до життя. А якщо повернеться до себе, то можливі різні наслідки.

Лікар повідомив, що вона може втратити дар мови, чи отримати параліч кінцівок, хоча є надія, що може все бути добре.

На одну мить Іван навіть пустив скупу сльозу, настільки йому було боляче. Він не знав як має жити далі, адже відпустка у нього невдовзі завершиться, а з дитиною нема кому залишитися вдома, та й жити за щось потрібно.

У його голові одночасно пробігало багацько думок. Він не міг зловити жодної, потім навіть не чув вже і слів лікаря. А про те, що син лежить поруч з дружиною і зовсім забув.

В той час, їхній хлопчик прокинувся і почав… плакати! Ще й звуки видавати, хоча досі він мовчав, як рибка і не плакав.

Мабуть, материнське серце почуло цей плач і отримало імпульс до мозку. Марія спочатку ворухнула пальчиком, а потім відкрила очі і почала намацувати руками свого сина. Малий далі продовжував зхлипувати, а жінка намагалася дотягнутися до нього, хоча зовсім не розуміла що ж відбувається і де вона.

Коли чоловік з лікарем увійшли до палати – рука Марії була на животику малюка. Вона лежала поруч. Бачили б ви здивування лікаря і Івана.

Лікарі одразу ж почали перевіряти стан Марії, і як виявилося – з нею все було добре. Жодних невтішних новин. Кома на її здоров’я майже не вплинула.

Жінку потримали ще майже тиждень під наглядом лікарів, а тоді відпустили додому.

Погодьтеся, що це справжнє диво. Адже Марія змогла швидко повернутися до звичного ритму життя і насолоджуватися материнством.

А що з нею відбулося під час пологів так і залишилося загадкою для всіх, так само як і вихід з коми.

Оцініть статтю
Джерело
Те, що відбулося під час пологів так і залишилося загадкою для всіх