-Там одягнешся! — і жбурнув її речі слідом за нею в коридор

Життя нерідко приносить нам несподівані ситуації та випробування, які можуть різко змінити наше сприйняття та стосунки з найближчими людьми. Моя історія розпочалася з того, що моя давня подруга Марина почала занадто засиджуватися в нашому домі.

На той момент я була вагітна і вже переживала зміни в своєму тілі та настрої. Одного вечора, почуваючи себе досить погано, я вирішила піти спати раніше. Попередньо повідомила Марину і чоловіка про свої наміри і попросила їх не заважати.

Але здається, Марині сподобалося моя ідея раніше піти спати. Вона залишилася на кухні з моїм чоловіком, і, здається, не мала наміру дотримуватися моїх прохань про тишу. Я лежала у спальні і не могла заснути, постійно думаючи про те, що відбувається на кухні.

Вирішила заглянути в коридор і подивитися, чи все в порядку. Те, що я побачила, шокувало мене. Марина була в білизні і починала спокушати мого чоловіка. Вона підходила до нього занадто близько, і між ними було відчутне напруження.

Серце майже вискочило в мене з грудей, я не знала, що робити. З одного боку, мені було дуже погано від подібного зрадництва, а з іншого, я не могла повірити своїм очам. Я залишилася в коридорі, спостерігаючи за їхньою непристойною розмовою.

Моя гідність і любов до чоловіка не дозволяли мені далі залишатися свідком цієї образи. Я зібрала всі свої сили і гідність, щоб не проявляти слабкості перед Мариною, але в серці відчувала біль та образу. Отож, повернулася у спальню і сказала чоловікові, що мені не  добре і я хочу спати. Він здогадався про що йдеться…

Чоловік буквально виштовхнув Марину за двері. Вона обурювалася, казала, що треба одягнутися, так непристойно.

-Там одягнешся! — і жбурнув її речі слідом за нею.

Того вечора я просто не змогла заснути. Мої думки коливалися між болем від зради та смутком від того, що моя давня дружба закінчилася таким способом. Я розуміла, що зіткнулася з великим випробуванням, і тепер моє життя буде іншим.

Того дня я зробила важке рішення. Наступного ранку, я поспілкувалася на цю тему з чоловіком і вирішила не зберігати цю подію в секреті. Я сказала йому про те, що все бачила, про свої почуття і розчарування. І мій чоловік, добрий і розуміючий, зізнався, що він також відчував дискомфорт в цій ситуації.

 Дружба з Мариною зазнала повного краху. Вона ще пробувала мені телефонувати, вибачалася, але я не стала слухати її виправдань. Вилучила її номер з телефонного списку.

З чоловіком продовжувала будувати наше майбутнє, ми мали спільні плани та мрії, а Марина вже була тільки частиною нашого минулого. Зважаючи на все, що сталося, ми прийняли рішення позбутися негативної енергії та обмежити контакти з Мариною.

Життя навчило мене бути міцнішою і не боятися важких рішень. І я розуміла, що справжні друзі завжди залишаться поруч, підтримають у складних моментах та будуть чесними один з одним.

Оцініть статтю
Джерело
-Там одягнешся! — і жбурнув її речі слідом за нею в коридор