Така жінка — справжній скарб у житті чоловіка.

Поруч із правильною жінкою, навіть найбільший невдаха може досягнути висот та неймовірного успіху. Такий чоловік може з легкістю розбагатіти, творити та рости. Жінка – це наче єдиний правильний вектор руху, немов сіра таємниця, яка знає шлях до істини.

Не хай мене зараз розкритикують в пух і прах, однак жінка має колосальний вплив на чоловіка. І хочуть чоловіки цього, чи ні – вони самі не усвідомлюють, як їхні всі дії є під її чітким керівництвом. Не є винятком, абсолютно кожного чоловіка на цей світ привела саме жінка.

Тому й не дивно, що кожен чоловік з моменту свого народження є залежним від материнської ніжності, тепла та відчуття захисту. Усі моменти з дитинства нерозривно пов’язані із мамою-жінкою.

Адже мама годувала, змінювала пелюшки, купала, гралася з ними і ніжно цілувала перед сном. Це спогади, які чоловіки проносять в своєму серці через все життя.

https://www.pinterest.com/

Чудовим прикладом є наступний:

Одного вечора президент Обама і його дружина Мішель вирішили піти на незаплановану вечерю до ресторану, який був зовсім звичайним для пересічного американця. Коли вони з дружиною присіли за вільний столик, — до тілоохоронця президента підійшов власник ресторану та запитав, чи може він звернутися до першої леді в приватній розмові.

Після цього власника ресторану та Мішель відбулася розмова. Коли жінка повернулася за столик до свого чоловіка, президент запитав у неї: «Чому ж цей чоловік був настільки зацікавлений у спілкуванні з тобою?».

Вона спокійно відповіла, що коли вони були ще зовсім юними — він був шалено закоханий в неї.
Обама усміхнувся і сказав: «Тобто, якщо б ти вийшла за нього заміж, то зараз ти б була власницею цього прекрасного ресторану?».
А дружина з впевненістю відповіла: «Ні. Якби я вийшла за нього заміж, він би став президентом».

Той же Наполеон щиросердечно вважав, що усіма перемогами він цілком зобов’язаний своїй легковажній Жозефіні.

Наводити схожі приклади можна безкінечно. Адже жінка, яка відкриває занавісу щастя чоловікові, є найбільшим скарбом у його житті.

Для правильної жінки, її обранець старатиметься робити приємні несподіванки, буде обожнювати її та постійно насолоджуватися нею.

Найбільшим досягненням для нього буде її посмішка. Поруч з такою жінкою, чоловік буде відчувати себе в теплі і затишку. Це справжній друг і союзник, який завжди підтримає і ніколи не зрадить. Така жінка завжди буде за спиною свого чоловіка подавати йому патрони, навіть якщо проти них цілий світ.

Це жінка, яка асоціюється із постійним поток енергії, чи струмком цілющої води. Її внутрішня магія і сила – непереборні. Хоча зовні вона маленька, тендітна і слабка.

 

Оцініть статтю
Джерело
Така жінка — справжній скарб у житті чоловіка.