Люди завжди знайдуть до чого придертися, але ще гірше, коли такою людиною є твоя свекруха. Ідеальна чистота, правильні рецепти, але через це головне не перейматися, бо стосунки з чоловіком важливіші.

Батьки дівчини завжди виховували її з повагою до старших і вчили виконувати хатні обов’язки. Також її бабуся не забувала нагадувати, що до свекрухи потрібно навіть якщо не з величезною любов’ю, але з повагою та вдячністю відноситися точно. Після такого виховання, вона знала, що буде старатися так робити, але насправді це видалося важче, ніж гадалося.

Сім років тому дівчина вийшла заміж і спочатку вони з чоловіком жили в орендованій квартирі, доки батьки дівчини будували їм окремий будинок. На початку сімейного життя відносини з мамою чоловіка були доволі напружені і з часом все ставало дедалі гірше. Свекруха проходила до них в гості не так часто, але дуже влучно. Кожного разу свого приходу вона знаходила за що насварити невістку і інколи робила це при своєму синові, тим самим осоромлюючи дівчину.

Рік дівчина терпіла таку неприпустиму поведінку Олени Дмитрівни, бо вона вела себе не як свекруха, а як справжнісінький ревізор. А яка різниця? Свекруха порадить як вирішити проблему, а ревізор констатує факт. Олена Дмитрівна могла спокійно прийти і перевіряти чи политі вазони, шукати павутину, дивитися чи добре помитий посуд, і навіть проводити пальцем в пошуках пилюки, лиш би знайти те за що можна насварити невісточку.

Виховали дівчину дуже добре. У її матері будинку завжди було бездоганно прибрано, то дівчина притримувалася таких же правил чистоти в домі. Вона робила генеральне прибирання перед вихідними, бо знала, що мами можуть навідатися в будь-який момент. Ще їй прийшлося навчати чоловіка складати за собою одяг і мити підлогу. Бо він уявлення не мав, що так можна, думав, що підлогу потрібно тільки пилососити і цього достатньо.

Незабаром вони з чоловіком переїхали у власний будинок, коли батьки дівчини закінчили його приготування. Після цього візити свекрухи почастішали і до щоденних зауважень додалися ще й зауваження про клумбу в саду. А одного разу як невістка прийшла додому, то побачила свекруху, котра рилася у пральній машинці, говорячи, що вона просто дивилася.
Дівчині явно не подобається, що мати чоловіка спокійно може ходити взута по кімнатах у яких повзає дитина. А найголовніше те, що кімната свекрухи не є краще прибраною, а швидше набагато гірше. У неї повсюди розкиданий одяг і багато крихт на кухні від хліба, а ще розсипане борошно або цукор… І навіть не має місця, де покласти кружки. При цьому всьому жінка часто навідується в гості до пари і вказує на недоліки прибирання, яких може й не бути!

На свята всі зібралися разом. І свекруха почала говорити, що будинок неправильно обробили всередині, що зал мав бути меншим, а кухня більшою. Потім жінка почала придиратися до страв, що стояли на столі, а саме до голубців з квашеною капустою… Вона мовляла, ніби дівчина неправильно їх зробила, що мали бути цілі шматочки м’яса, а дівчина зробила фарш.
Мати дівчини глянула на неї, мовляв, що їм треба вийти на кухню і зробити чай. Вона зразу сказала доньці, щоб не звертала уваги, бо це вже старша жінка і її не змінити, а стосунки з чоловіком через це не треба погіршувати.
Так дівчина повернулася за стіл, подала свекрусі чай і пообіцяла зробити голубці за її рецептом.

Оцініть статтю
Джерело
Люди завжди знайдуть до чого придертися, але ще гірше, коли такою людиною є твоя свекруха. Ідеальна чистота, правильні рецепти, але через це головне не перейматися, бо стосунки з чоловіком важливіші.