Свекруха прискіпувалася до мене, поки я не почала до неї ставитися так само

Коли я вийшла заміж, моя свекруха зразу ж виявила інтерес до всього, що стосується домашнього господарства. Вона любила тримати усе під контролем і неодноразово натякала, що може підловити мене на чомусь. Наприклад, в її очах, я ніколи не могла правильно приготувати їжу або належним чином прибрати.

Кожного разу, коли свекруха планувала завітати до нас, я почувала хвилювання. Чекаючи її приїзду, я намагалася підготувати все якнайкраще. Підозрюючи, що вона шукає привід для критики, я ретельно прибирала кожну кімнату, дбала, щоб усе було на своїх місцях і ретельно готувала їжу.

Кожен раз, коли двері відчинялися, я зустрічала свекруху з усмішкою, пробувала зображати радість від її візиту. Але всередині душі я була напружена, чекаючи її критики. Я спостерігала, як свекруха обходить квартиру, звертаючи увагу на кожну деталь. Вона робила кілька кругів, шукаючи щось, до чого можна було би придертися.

Однак, кожен раз виявлялося, що все було на своїх місцях, квартира була чистою, а я приготувала смачну їжу. Я спостерігала за свекрухою, як вона невпевнено шукала привід для критики, але нічого не знаходила.Я трохи розслаблялася, коли вона із задоволенням  починала смакувати мої страви. Мені відлягало від серця, бо тоді  здавалося, що вона заспокоїлася хоч трохи.

Таким чином, наші стосунки з роками стали трохи незвичними. Я почала розуміти, що ніколи не зможу задовольнити всі потреби свекрухи, а її критика була лише проявом її характеру. Хоча вона хотіла тримати усе під контролем і підловити мене на чомусь, я вирішила не давати їй собою керувати.

Поступово я навчилася ставити границі і захищати свою свободу і приватність. Я зрозуміла, що своїм життям керувати повинен кожен особисто. Зрештою. в кожного свої смаки і вподобання. І не завжди те, що подобається моїй свекрусі, влаштовує мене. І про це я також їй так між іншим натякнула. Вона лиш так багатозначно глянула на мене.

З часом я стала більш впевненою в собі і вже зовсім не хвилювалася перед приходом свекрухи. Кожен може помилятися. У свекрухи також не все бездоганно. Я навіть одного разу спеціально розіграла одну сцену, коли була в неї в гостях.

Свекруха спекла яблучний пиріг. Він насправді був зовсім непоганий. Однак я все-таки, щоб показати свою обізнаність в кулінарній справі, зробила свекрусі наче підказку. Перед подачею на стіл я порекомендувала присипати шматки пирога трохи пудрою з маленькою дозою кориці. Їй моя ідея сподобалася. після цього матір чоловіка вже не була такою прискіпливою до мене.

Розуміла, що внутрішньо я перемогла свекруху і від того тріумфувала.

Оцініть статтю
Джерело
Свекруха прискіпувалася до мене, поки я не почала до неї ставитися так само