Свекруха перетворила наше життя на пе_кло

Несподівано пішов з життя свекор. Мати чоловіка залишилася сама. Ми жили далеко від неї. Вона часто хворіла. Окрім того, її хата не була настільки теплою, тому матір постійно мерзла. Мені стало жаль старенької, і я запропонувала чоловікові забрати матір до себе, навіть не підозрюючи, як зміниться наше життя після того. Ми думали, що буде легко і комфортно, але все виявилося зовсім не так.

З появою свекрухи у нашому домі життя стало пеклом. Вона була надмірно критичною і постійно втручалася у наші справи. Не було нічого, чого б вона не торкнулася — завжди знаходила причини для скарг або нарікань. Навіть найменший недолік чи помилка в її очах ставали приводом для скандалів і конфліктів.

Вона постійно критикувала нашу побутову техніку, наш спосіб приготування їжі, наші звички і навіть наш стиль одягу. Жодна наша річ не відповідала її стандартам і вимогам. Ми постійно почувалися неповноцінними та неприйнятними в її очах.

Крім того, свекруха постійно втручалася у наші сімейні справи. Вона намагалася встановлювати свої правила і диктувати свою волю. Вона казала, що знає, що краще для нас і нашої сім’ї, і постійно намагалася нав’язати свою думку.

Також вона втручалася в наші стосунки з іншими родичами і друзями. Вона розповідала всім про наші особисті справи і не вагалася висловлювати свою негативну думку про наших близьких. Це вводило нас у стан незручності і сорому перед людьми, які нам були дорогі.

Кожен день життя з свекрухою ставав випробуванням для нашої терпимості і витривалості. Ми намагалися знайти компроміси і знайти спосіб жити разом, але нічого не змінювалося. Свекруха не проявляла жодної поваги  до мене, натякаючи, що я всього лиш дружина її сина, а він є господарем цього дому. І вона на правах матері може робити тут все, що заманеться.

Це тривало довгий час, поки я не прийняла рішення змінити ситуацію. Я почала встановлювати кордони, відмовлятися від постійних компромісів, вказуючи своєю поведінкою, що матір чинить неправильно.

Однак це мало змінювало ставлення свекрухи до мене. І  врешті я почувала себе вкрай виснаженою через ці постійні непорозуміння. Розуміла, що так тривати дала не може. Треба ставити крапку на цих чварах і одного дня сказала, якщо вона не припинить це постійне втручання у наше життя, то я вимушена подати заяву на розлучення. Свекруха поскаржилася одразу синові. мовляв, Галина з тобою хоче розлучитися, мабуть має іншого. Ввечері чоловік поставив питання руба, щоб я пояснила все, що трапилося в наших стосунках. Я розповіла все, як є. Сказала,що справді з появою матері в хаті почуваю себе майже хворою і зайвою. Треба це питання вирішити.

З чоловіком дійшли висновку, що пора свекруху завезти додому. Хай там трохи охолоне і заспокоїться. Уся причина її болячок у ній же самій. Не вміє жити спокійно і іншим не дає.

Свекруха зрозуміла, що я більше не буду терпіти її знущань і втручання. Вона почала змінювати свою поведінку і ставати трохи більш поважною. Але рана в наших стосунках була вже надто глибока, і я не змогла повністю відновити колишній злагоджений взаємозв’язок.

Тепер, коли свекруха більше не живе з нами, ми знову почуваємо себе власниками власного життя. Ми відновлюємо гармонію в родині і знову насолоджуємося моментами разом. Ми навчилися цінувати свободу і визначати свої власні правила.

Так, свекруха ледь не довела нашу сім’ю до розлучення, на деякий час перетворивши життя на пекло. Вважаю, що в тому є і моя помилка — треба було одразу поговорити з чоловіком і не давати можливості свекрусі командувати нами. Але, на жаль, часто висновки приходять після помилок.

Оцініть статтю
Джерело
Свекруха перетворила наше життя на пе_кло