Свекруха на День матері 0бдiлилa мене подарунком, а своїй дочці демонстративно вручила золоту прикрасу.

Цього року так співпало, що у моєї свекрухи день народження співпав із святкуванням Дня матері. На кожне її день народження ми збираємося за святковим столом у них вдома. Останні кілька років ми із чоловіком даруємо їй дорогі подарунки, оскільки можемо собі це дозволити. А на день Матері ми зазвичай їздили до моїх батьків, завжди це були вихідні одні за одними, лише цього року співпало. Моя сестра якраз народила донечку 1 травня, то ж ми вирішили поїхати її привітати із цим святом також. Ми вже були зібрані, проте в останній момент все йшло не так і ми залишилися вдома, про що я дуже шкодую.

Хоча минуло вже більше шести місяців, та я все ніяк не можу змиритися із тим, що відбулося того дня. Ми пішли таки на день народження до свекрухи. Подарунок ми вибрали за кілька місяців до святкування. Ми з чоловіком порадилися і вирішили придбати робота-пилососа. Взяли одного з найдорожчих і від найнадійніших виробників, і нам ще пощастило, бо ми натрапили на хорошу знижку у період новорічних свят.

Так як моя сестра повинна була народити у цей період, то ми вдома вирішили, що цього року навідаємося до них вгості і до моїх батьків заодно. Попередньо ми домовилися, що приїдемо у другу неділю травня на день Матері, щоб і сестру привітати і мою маму.

Ми накупили подарунків і сестрі, і малечі, і моїй мамі і навіть свекрусі окремо до дня Матері. Зранку у цей день зателефонувала моя мама та попросила нас не приїжджати, оскільки моя сестра з дитиною потрапили вночі до лікарні через жовтянку, і нас тому ніхто не зможе прийняти вгості. Звісно ж, ми з чоловіком поставилися до цієї ситуації з розумінням. Тому зателефонували до свекрухи і сказали, що ми залишаємося у місті на її день народження. Знали б ви скільки я разів пошкодувала, що ми туди пішли.

Це було перше день народження свекрухи за останніх десять років, коли її донька вирішила приїхати до них вгості. Вони живуть у іншій країні і сюди майже не приїжджають останні кілька років. Мама чоловіка світилася останні тижні від щастя та раділа приїзду гостей. Все б нічого, якби мене це не зачепило за живе.

Коли ми сиділи за святковим столом та вітали свекруху, вона в один момент демонстративно піднялася, поцілувала свою доньку, подякувала за онука, привітала її з днем матері та подарувала їй золоту прикрасу. А я народила її сину, своєму чоловіку трьох синів, я також мати – а мені і шоколадки свекруха не подарувала. Ох і образило мене це. Пізніше свекруха сказала, що мені вона нічого не придбала до дня Матері, бо я вирішила його святкувати у своєї мами і попросила не ображатися. Я кивнула головою на знак згоди, та все ж продовжувала ображатися.

Вдома я запитала чоловіка, чому вона так вчинила. Адже свекруха могла привітати свою доньку не при всіх, а до того як гості прийшли, або після застілля. Але ж ні, це було зроблено, щоб мені помститися за те, що ми вирішили не йти на її день народження цього року.

До речі, сестра чоловіка вирішила приїхати з своєю сім’єю ще й на новорічні свята цього року. А от я шукаю будь-яку можливість, щоб поїхати з чоловіком з міста на всі свята, а то не знати чого очікувати від моєї свекрухи цього разу.

Оцініть статтю
Джерело
Свекруха на День матері 0бдiлилa мене подарунком, а своїй дочці демонстративно вручила золоту прикрасу.