Сучасна історія Попелюшки

Коли мені виповнилося 4 роки я стала сиротою і тоді мене взяла під своє крило сестра моєї покійної матусі-тьотя Оля.Я була із заможної родини. У нас була власна красива квартира і будинок на дачі,батьки обоє працювали на керівних посадах.Як тільки не стало батьків тітка Оля оформила опікунство.

У мене ще була сестричка Олеся,дочка тьоті Олі,але в мене з нею були не найкращі стосунки.Олеся була меншою за мене,та завжди сварилась зі мною та насміхалась. Тітка також була зла і корислива жінка,чого не показувла іншим-для оточуючих це була свята і блаженна людина.Я ніколи не почула в свій адрес від неї приємного слова підтримки чи любові.А жили ми у будинку моїх покійних мами і тата.
Ще змалку я звикла прибирати ,мити посуд,ще маленькою мені дали зрозуміти що перегляд мультиків і солодощі це ніяк не для мене а тільки для доньки тьтоті Олі-Олесі. Раптом прикраси мами і її одяг десь зникли зате тітка з дочкою виглядати стали дуже гарно.Згодом тьтотя Оля продала і татову машину і ми вже опісля ніколи так і не їхали на дачу.Вони часто розважались в кафе,дозволяли собі ходити в ресторани,та я весь час була вдома за хатніми справами.

 


Я була ще маленькою і не розуміла що тітка продала все наше майно,а ті гроші ніби то мали йти на моє виховання. Та не все складалось так гладко,згодом ми переїхали на маленьку тісну кімнату тітки на околиці міста,а потім настав час коли мене було відправлено до будинку інтернату.А квартиру батьків вона продала,незрзуміло кому і за які гроші,та що мені говорити,я ж причетності до тих грошей і не мала..

Маленькій дівчинці було важко звикнути що вона живе не вдома ,а в дитячому будинку,але скоро я звикла та швидко знайшла собі друзів, які робили моє життя яскравішим.Я навіть отримала освіту ,а згодом навіть змогла дозволити собі оренду невеличкої квартири. Працювала у банку,поки тільки прибиральницею,та обіцяли згодом дати підвищення.І от одного дня на роботу мало приїхати « начальство» і всі в той день переживали і метушливо виконували всі справи.

Коли пан Микола побачив мене,то попросив підійти до директора в кабінет.Я прийшла але в кабінеті був тільки він сам-те саме « начальство» якого всі так боялись. Микола Васильович просив розповісти хто я та звідки,ким працюють мої батьки.Тоді я і повідала йому всю свою таку невеличку але вже нелегку життєву історію.
Він посміхнувся і сказав що не просто так покликав мене сюди,а що він мене впізнав і хотів впевнетись чи то дійсно та маленька дівчинка якою він знав мене в дитинстві.Він розповів мені , що колись добре знав моїх батьків. І от декілька років тому він почав вести бізнес,і вже має декілька магазинів,а скоро під його керівництвом має відкритись торговий центр, де на посаду потрібен буде керуючий.Він запропонував цю посаду мені,але сказав що для цього мені потрібна освіта.

Ну я відразу відмовилась так як можливості зараз вступати на навчання не було.Та Микола Васильович був непохитним і сказав що допоможе зі вступом в університет,але вчитись вже потрібно буде самій,власними силами.А я і не заперечувала,вчитися було дуже цікаво,хоча і складно.Але в мене був стимул-після закінчення я матиму перспективну,і що тоді для мене було не мало важливо, високооплачувану посаду.

Пройшло декілька років,я купила власне житло-велику простору двокімнатну квартиру. І якось в двері до мене постукали,це була Олеся,дочка тієї самої тьоті Олі.Я дотепер не можу зрозуміти як їй вдалось мене відшукати і дізнатись де я живу.Та Олеся прийшла не пробачення просити ,а в наказовому тоні сказала щоб я впустила її,і що я повинна знайти їй роботу.

І я запропонувала.Посаду прибиральниці,оскільки освіти Олеся не мала.Та вона навіть слухати не хотіла і здійняла істерику,схлипуючи вона дзвонила матері. Тітка щось кричала в трубку про те що без неї я б ніколи не добилась нічого і що я їй зобов’язана всім ввоїм життям…Потім пішли погрози,що якщо я Олесю не візьму до себе в квартиру то вона знайде шляхи щоб мені помститися..

Я, м’яко кажучи, була шокована.. От не змінилась тітка зовсім за ті всі роки що я її не бачила,хіба стала ще злішою і жадібнішою.Зате тепер змінилась я і я вже не та маленька дівчинка , яка дозволяла маніпулювати собою . І я прийняла свідоме рішення що ані тітки ,ані такої сестри в моєму життя бути не має!

Оцініть статтю
Джерело
Сучасна історія Попелюшки