Стосунки між братами ледь не в_била жадоба до наживи. Мені соромно

Я понад усе любила своїх двох синів. Вони були моїм найбільшим скарбом, і я завжди старалася давати їм все, що в мене було. Ніколи не робила між ними різниці.

Одного дня, коли молодший син одружився, все змінилося. Після весілля, дружина мого старшого сина почала звинувачувати мене у скупості. Я не могла повірити своїм вухам. «Яблуком» розбрату стала квартира, яку ми з чоловіком подарували молодшому сину.

 Мені було дуже прикро, що так сталося. Але молодшому синові на той час не було де жити. І заощаджень як таких також не було. А я свого часу успадкувала батьківську квартиру, яку тривалий час здавала. Зараз зрозуміла, що синові вона більш потрібна і віддала йому. Хай живе!

Йому більше нема на що розраховувати. А ми маємо хорошу трикімнатну квартиру. Нам вистачає.

Проте невістка вважала, що ця квартира мала б належати їм.

-З якого дива? — здивувалася я. — Ви ж уже обжилися в нас. І внукам добре, бо близько до школи. А Олегу треба будувати все з нуля. Бо роботи наразі в нього постійної нема. Галя, його дружина, чекає на маля. Тож не по чужих квартирах їм товктися.

 Невістка тривалий час дулася на мене. Якось навіть сказала, що треба було цю хату продати і розділити гроші між двома синами. Так би було справедливо.

 Я змовчала. Не хотіла продовжувати ці чвари. Зрештою, квартира моя. Як хотіла, так і поступила. Хай дякує, що має нормально облаштовану хату і батьківську допомогу. Якщо вона так сильно бажає, то хай собі купить інше житло. Я не маю нічого проти.

 Про себе думала, що складна теперішня молодь.  Їй важко догодити. Колись всі жили в одній хаті, і в сім’ї панувала злагода. А зараз, коли маємо все в достатку, завжди знайдеться щось таке, через що легко люди сваряться. Мабуть, наше покоління все-таки було менш зматеріалізоване, ніж сучасне.

 Лиш тільки вдуматися, що якась матеріальна річ може кровних братів розсварити на все життя! Наче можна купити ще одного брата чи родинні стосунки? А от житло понад усе! Людські стосунки вбиває жадоба до грошей, до наживи. І мені було дуже прикро, що я у своїй сім’ї зіткнулася з такою проблемою.

 

 

Оцініть статтю
Джерело
Стосунки між братами ледь не в_била жадоба до наживи. Мені соромно