Стали жити тесть з невісткою, виховували онука й чекали на спільну дитину.

-Таких історій як ця, просто мільйони. Неповнолітні розважались по дорослому, а про наслідки подумати не захотіли, от і мають діти ще одну дитину — свою власну. От тільки не все так просто. Дівчина там вже дуже хитра попалась.

Розповіла мені цю історію колега по роботі. Спершу я подумала, що чергова дівка завагітніла від хлопця на якійсь гулянці…Але ж ні. Дівка то мала, але xитра та nідла виявилась.

В школі, куди ходила донька моєї колеги, навчались діти з забезпечених сімей. І ось її однокласник, хлопець, який подавав надії, був прикладом для наслідування зустрів дівчину, звали її Вікторія. Зі звичайної родини, шістнадцять років. Нічим не примітна, на перший погляд, тихенька та мирна. Зустрічались вони, ходили в кіно, вже навіть познайомились з його батьками. З матір’ю, точніше, батько був постійно у відрядженнях.

Якось пішли вони на дискотеку, яку влаштували в школі. Випили, більше потрібного, зайнялись коханням, й та-даммм… Віка завагітніла. Хлопцю сімнадцять — випускний клас, вступні екзамени, й така ситуація. Але ж що робити. Так то й так, прийняли вагітність, вирішили народжувати дитину. Про це повідомили батька Макара. Той в терміновому порядку повернувся з конференції, познайомитись з родиною невістки. Чоловік був статний. Високий, чорнявий. Чіткі риси обличчя. Все що може бути в ідеальному чоловіку — він мав. Познайомились, все добре, родина хлопця запропонувала дівчині переїхати до них жити.

Через дев’ять місяців народився хлопчик. Всі його любили, він став ніби віддушина для всіх. Ось тільки відносини Макара й Віки почали псуватися. Постійно сварились, не могли знайти спільної мови в елементарних речах. Батько Макара завжди ставав на сторону дівчини. Він почав возити її на огляди до педіатра, сам купував їй одяг, та різні дрібнички. Часто водив до різних кафе та ресторанів. Ставало відчутно, що щось в їхніх відносинах не так. Напевно через це, Макар та Віка почали сваритись. До слова, жили вони цивільним шлюбом.

Одного разу, Роман, так звали свекра, запропонував дівчині поїхати з ним у відрядження, звісно, з дитиною. Внуку вже було вісім місяців. Він мав летіти до моря, їй після вагітності це пішло б на користь. Дружина Романа була проти, так само як й Макар, зазвичай у відрядження беруть дружину, а не невісток…

В цілому, чим ця історія закінчилась: Вікторія повернулася з відпустки вагітною. Хто б міг подумати від кого? Звісно ж від Романа. До речі, останній, винним себе не почував абсолютно. Єдине, що сказав дружині й сину

-Серцю не накажеш.

Жінка відразу подала на розлучення. Потрібно було відразу це зробити, як тільки помітила зачаток їхніх відносин. Син сказав, що батька в нього більше немає. Забрав вночі скриньку з батьковими золотими годинниками та перснями, деякі цінні папери, та поїхав геть. Де він зараз ні хто не знає. Хлопець навіть документи зі школи забрав. Родина Вікторії від неї відмовилась. Виростили вертихвістку. Мати, коли дізналась про вчинок дівчини розплакалась…такого не очікував ні хто.

Ось так й залишились жити тесть з невісткою, виховували онука й чекали на спільну дитину.

Оцініть статтю
Джерело
Стали жити тесть з невісткою, виховували онука й чекали на спільну дитину.