Справжнє диво материнства безплідної самотньої жінки в Новорічну ніч

Анна працювала гінекологом-акушером у міському пологовому будинку. Заміж вона так і не встигла вийти за молоду, серйозних стосунків з якимось чоловіком у неї зараз нема. По молодості вона була закохана у одногрупника. Навіть завагітніла від нього. От тільки він був ще молодим і не готовим до таких обов’язків. Він змусив дурне дівчисько зробити аборт. Після цього в житті Анни був ще один чоловік, який понад усе на світі хотів дітей, лише жінка не могла йому подарувати таке щастя. Оскільки через свій необдуманий вчинок юності – була безплідною.

Тому вона покинула того чоловіка нічого йому не пояснивши. Жила сама, пізніше завела собаку. Все її життя було сірим і одноманітним. Дім і робота, і так по кругу і без зупинки. Часто вона брала кілька чергових змін підряд на роботі, щоб не сидіти вдома. Так завжди було на всі свята. Інші відмовляються, щоб побути вдома, а Анна навпаки випрошує зайву зміну, щоб не сидіти самотньо вдома. Адже вдамо вона постійно їсть і далі не буде влазити у жодний одяг. Заїдає свій біль і розпач.

От одного разу, на сам Новий рік, коли вона відпустила на годинку свою команду додому і залишилася абсолютно одна в пологовому, — у двері почала грюкати дівчина. Як виявилося, вона була на шостому місяці вагітності, у неї почалися передчасні пологи, оскільки її плід завмер. Дитина для неї була не бажана і вона раділа, що маля померло в її утробі так і не народившись.

Наша Анна прийняла пологи. Дівчина відмовилася надати будь-які свої контактні дані, так само як лягти на кілька днів до палати, щоб бути під наглядом лікарів. Лише глянула на ту дитинку мертву і втекла.

Анна якраз прибирала в кабінеті, як зрозуміла, що… цей плід – живий… Якимось чудом він ожив. Щоб ви розуміли – це дитя було дуже маленьким, приблизно 600 грам по вазі і навіть не мало шкіри – голі м’язи.

Тоді Анна вирішила, що це буде її дитина. Вона підробила потрібні документи, наче це вона народила те дитя. По її фігурі і так не зрозуміло, оскільки вона досить поправилася останнім часом.

Дитина перебувала під її доглядом у лікарні майже п’ять місяців. Це був її син. Хлопчик дуже помало набирав вагу і розвивався, але через деякий час прийшов в норму.

Зараз Богданчику уже три роки і він син найщасливішої у світі мами Анни. Як вважаєте, чому Анна саме так назвала сина?

Оцініть статтю
Джерело
Справжнє диво материнства безплідної самотньої жінки в Новорічну ніч