Ігор стоїть, кліпає очима. Вони почали сваритися, прибігла її мама, сварка розрослась. В результаті вигнали чоловіка з квартири.

У жінки є двоюрідний брат, котрий завжди радиться з нею по всім питанням, хоч вони і не рідні, але близькі. Він довго ні з ким не одружувався, але раптово вирішив таки одружитися, бо на цьому наполягала дівчина. І вчора він телефонує сестрі і розповідає, що Люда не така, як здається на перший погляд, а на перший погляд вона здалася тихенькою і милою…
Сам чоловік заробляє непогано, але власної квартири поки не має – збирає гроші на неї. Він працює в одній будівельній компанії директором.

Як розказує жінка, то її двоюрідний брат не дуже балакучий, але хороший сам по собі. Допомагає рідним, завжди гарно одягається. І тут незабаром почав зустрічатися з Людмилою, а потім і жити з нею.
При зустрічі Люда виглядала доброю. Сама по собі мила, красива і говорить не так голосно, по всіх питаннях радиться з ним.
Проте раз Ігор дзвонить і розповідає, що вона майже кожного дня показує коники, каже їй квартиру купити.
Жінка спочатку не вірить і каже, що брат наговорює на дівчину. При зустрічі здалася хорошою, не може бути такою… А чоловік мовляє, що сам дивується її поведінці. Він полюбив її милою, а тут – інша людина, коли вони наодинці.
Десь через 2 роки вони таки одружилися. Весілля було чудове, на Людмилі була чарівна весільна сукня з діамантом на руці. Відгуляли і зразу брат дзвонить жінці за порадою: «Ілоно, я не знаю чи варто купувати квартиру, я можу переїхати по роботі в Європу, що робити? Люда каже, щоб купляв, але я сумніваюся».

Ілона подумавши, відповідає, що якщо збираються тут жити з дітьми, то хай купляє.
Квартиру він все ж купив. Іпотека була дуже дорога, а Люда сказала, щоб Ігор переїхав жити до її батьків, бо їй тісно з ним в цій квартирі…

На цей раз Ігор не порадився з Ілоною, а потім все ж подзвонив через пів року.
Просить в неї переночувати кілька днів, а потім переїде до друга, а зараз не може, бо той у Єгипті на відпочинку. Ілона здивована відповідає, що чоловік без проблем може пожити в них кілька тижнів і ще що ключі у Олени (це їхня третя сестра). Правда, дівчина переживає і розпитує брата, що в нього трапилося.
Він розповідає, що попросив Люду грошей зайняти до зарплати і в той же день її виплатили. Прийшов в кімнату, віддає гроші, дякує і каже, що сам розібрався. Жінка як починає кричати і злитися, що він ніколи не приймає її допомогу через квартиру, щоб потім забрати!

Ігор стоїть, кліпає очима. Він же для неї її купував. Який в цьому сенс? Вони почали сваритися, прибігла її мама, сварка розрослась. В результаті вигнали чоловіка з квартири.
Якраз тоді почався карантин, так він живе з сім’єю уже 2 місяць на дачі. Іншого виходу, поки нема. З Людмилою далі сваряться, ніяк помиритися не можуть. Так, що він вирішив зняти нову квартиру і націлений робити там ремонт.
Хоче переїхати туди з Людою. Але чи варто? Вона завжди стає на сторону своїх батьків, а не сторону сім’ї з Ігорем. Вони не на одній стороні, вони по-різних барикадах.
Як думаєте, варто йому переїжджати з Людою?

Оцініть статтю
Джерело
Ігор стоїть, кліпає очима. Вони почали сваритися, прибігла її мама, сварка розрослась. В результаті вигнали чоловіка з квартири.