Сьогодні дружина проміняла родину на сумку грошей, в результаті Bтpaтила все, навіть своє життя.

Дружина була в мене розумною жінкою, проте мала слабість до грошей, а тим паче легких. Ми неодноразово намагались вилікувати це у психіатра, проте сама Ірина вважала, що проблеми ніякої немає. Власне, всі розуміють, якщо сам пацієнт не бажає лікуватись, то всі намагання будуть марними. Це той самий випадок.

-Ірино, не вв’язуйся в цю аферу — вже з криками відмовляв її я.

-Вася, ти розумієш, скільки грошей я можу за це все заробити? Ми нарешті зможемо купити собі й квартиру, й машину, й ремонти гарні поробити ! Я вже не можу жити з твоїми батьками. Вистачить! Двоє дітей, а ми все в когось на шиї сидимо.

Про те, що в мене вже майже вся сума на трикімнатну квартиру є, дружина навіть чути не хотіла. Вона була впевнена в результаті. До слова, працювала вона в банку, тому мала доступ до безмежної кількості інформації, яку могла спокійно продати, або навіть просто розповісти, аби не контракт, в якому прописано, що за це є покарання строком на п’ять років. Одного дня, їй знайомий запропонував викупити інформацію про рахунки якогось депутата. Запропонував більш ніж круглу суму за цю послугу. Іра, не довго думаючи погодилась. Навіть не запитала моєї думки.

-Ірино, я твоєї позиції не поділяю! Ти сама гарно подумай, це може бути пасткою, а у нас діти. Яким потрібні батьки! Та навіть якщо й все добре буде, ти головою подумай, у світі все повертається, а тим паче злі вчинки. Нехай якою та людина поганою не є, твій вчинок гарним назвати також не можна.

-Я вже все вирішила, мою думку ти не зміниш. На цьому все.

Схожа ситуація вже була, але якимось чудом, все минулось. Ще тоді я задумався про те, чи варто продовжувати жити зі своєю дружиною. Про що сказав відразу в очі. Все ж, як виявилось, людина вона була не з найкращих, та де гарантії, що вона так само не дурить мене?

Нещодавно вона зробила задумане, повернулась додому з великою шкіряною сумкою. Через декілька годин потому до нас “на чай” завітала поліція. Я тоді сказав що нічого про це не знаю, а сумку дружина принесла. От тепер й має, на що все життя напрошувалась. Якщо людина не розуміє нормально, то доводиться використовувати жорсткі міри покарання.

Коли її забирали, я повторив її слова “Я вже все вирішив, мою думку ти не зміниш. Я подаю на розлучення. На цьому все”.

Оцініть статтю
Джерело
Сьогодні дружина проміняла родину на сумку грошей, в результаті Bтpaтила все, навіть своє життя.