Собака врятував дитину, він грів її своїм тілом 2 доби

Тиждень тому жителі передмістя почали спостерігати наступну картину — на ганку сусідки вже другий день лежить пес. Стурбовані сусіди підійшли ближче, аби роздивитися в чому справа. Виявилося, що під собакою гріється маленька дитина.

Як потім з’ясувалося, мати півторарічної дівчинки залишила її за дверима. У дитини не було б і шансу вижити у такий мороз, якби не бродячий собака. Саме він врятував маля від переохолодження.

Завдяки псу, його хутру та теплу, людське дитинча змогло витримати на морозі цілих 2 дні. Дівчинку доставили у лікарню. Попри те, що дитина все ж отримала переохолодження та загальне погіршення стану здоров’я, вона вижила.

Безвідповідальну матір позбавили батьківських прав і тепер їй загрожує суд і тюремне ув’язнення. А бродягу усі місцеві жителі вважають справжнім героєм. Звичайний собака став ангелом-хранителем для маленької дівчинки. Він врятував дитину ризикуючи власним життям. На щастя, пес також залишився живий.

Собака не зрушував з місця дві доби, голодував і сам замерзав, аби захистити дитину від холоду. Мабуть і справді тварини кращі і добріші за людей. Дворовий собака точно виявився добрішим за горе-матір, яка викинула власне дитя на мороз. А її саму ще 4 дні не могли знайти після того, що трапилося.

Цей собака точно заслуговує на батьківські права більше, аніж рідна матір дитини. Згодні?

Оцініть статтю
Джерело
Собака врятував дитину, він грів її своїм тілом 2 доби