Її називають cкнаpою, але може вона правильно робить? Чому краще не зичити всім підряд? Прочитайте статтю і ви дізнаєтесь, чому деякі люди поклали для себе рамки у позичанні іншим, навіть друзям.

Зараз буде багато коментарів, що це неправильно не позичати гроші або давати їх у борг. Але чи це правда? Жінка тут розповість, чому вона ніколи не позичає гроші, що вплинуло на її рішення і чи варто так робити.
Будучи чесною, вона не так давно обрала саме цей шлях, спочатку вона не усвідомлювала цього всього, а потім зрозуміла. І зараз надіється, що це зрозуміє кожен.
Причини чому вона не дає грошей в борг:

1. Негативний вплив на людські взаємини.
Спочатку може здатися, що якщо ви відмовите близькому другові з тим, щоб позичити йому гроші, то людина від вас піде і ваші стосунки завершаться. Проте все не так, а на оборот…
Згадайте всі фільми чи мультфільми, в яких два друга з дитинства мали спільний бізнес (магазин чи кафе), а потім посварилися і треба було розділювати бізнес.
Правда, у житті не все як у мультиках, але якщо є ймовірність, що ваш друг образиться на вас, якщо ви попрохаєте повернути йому гроші.

Якщо все ж дуже потрібно позичити гроші в борг, то зробіть це так: дайте другові таку суму, яку не жаль віддати, знаючи, що вона не повернеться і скажете, що борг віддавати не потрібно. Це навпаки поліпшить ваші стосунки і ви майже нічого не втратите.
2. Ймовірність неповернених грошей.

Люди бувають різні. І на скільки б ви добре не знали людину, та не завжди ви знаєте стосунки з грішми у тієї людини. Хтось може бути дуже заздрісним і палко їх бажати, тому швидше всього, все розвинеться так:
А) Людина відмовиться повертати борг, наголошуючи: «Ми ж друзі».
Б) Людина забуде повернути борг і скільки часу пройде, що і ви забудете.

3. Ймовірність залишитися без грошей.
Наше життя непередбачуване, тому коли ми позичили велику суму, нема гарантії, що ми застраховані від різних ситуацій. А коли станеться щось жахливе, то грошей не буде – ми ж нещодавно позичили.

4. Ви вже даєте людині гроші, а не можливість їх заробити.
Коли ви даєте людині більшу суму, ніж вона заробляє, тоді вона може собі більше позволити. І з кожним разом її апетит буде збільшуватися, а отже все більше прохань «позич». В результаті людина буде в боргах.

5. Вас можуть просто використовувати.
Є такі люди, котрі попросили гроші в однієї людини, а коли прийшов час віддавати – просять в іншої. І так повертають борги просячи то там то там. Саме найгірше, що люди справді можуть таке робити, але ж у всьому є альтернатива. Чому не покласти свої гроші під відсоток у банк?
А що ви думаєте щодо цього? Варто зичити всім гроші, чи краще трохи змінити свою думку щодо цього і покласти якісь рамки?

Оцініть статтю
Джерело
Її називають cкнаpою, але може вона правильно робить? Чому краще не зичити всім підряд? Прочитайте статтю і ви дізнаєтесь, чому деякі люди поклали для себе рамки у позичанні іншим, навіть друзям.