А ви помічали ці лінії на своїх долонях, коли складаєте їх разом. Що вони означають?

Хіромантія – давня наука, яка може детально розповісти про темперамент людини і її майбутнє. Нижче ми пропонуємо дізнатися про наміри свого партнера по відношенню до вас.

А для цього треба лише скласти свої долоні рук докупи і роздивитись лінії рук. Саме вони розкажуть вам багато про почуття вашого партнера. А внизу ви зможете розшифрувати все, що побачили.

Лінії сходяться

jemchyjinka.ru/

Якщо у вашої половинки лінії сходяться, то вам справді пощастило: він однолюб та має серйозні наміри до вас. Тобто він не збирається щось змінювати. Такі люди розумні і не люблять різко змінювати життя. Також у нього м’який характер і йому небайдужа думка оточуючих.

Лінії на правій нижча від тієї, яка на лівій

jemchyjinka.ru/

Такі люди полюбляють, щоб їхній партнер був старшим за віком, але самі вони поводяться як не по роках зрілі. Вони не залежать від соціальних правил, люблять романтику, добрі у ліжку. Завжди прислухаються до свого шостого чуття, воно у них добре розвинено.

Лінії лівої руки вище, від тих, які на правій

jemchyjinka.ru/

Такі люди не шукають серйозності у стосунках, а радше навпаки. Вони не відчувають щастя від любові, але з віком починають розуміти, що для життя потрібен партнер. Тоді обирають когось, хто молодший від них або іншої національності. Такі люди є самовпевненими і люблять очима. Легко долають складнощі, цілеспрямовані , незалежні.

Оцініть статтю
Джерело
А ви помічали ці лінії на своїх долонях, коли складаєте їх разом. Що вони означають?