Галина і слова не сказала свекрусі, тільки тикнула пальцем на двері. Та розвернулася і пішла.

Сергій старався завжди й в усьому підтримувати Галину, свою дружину, але коли справа стосувалася мами, він виявився «зрадником», тому що не хотів і не міг іти проти мами. Чоловік час від часу відвідував стареньку, допомагав по господарству, продукти приносив або просто на чай забігав. Потім свекруха прийшла вже до них в гості, натомість Галя навіть не глянула в її бік. «Забудьмо про це! Ти просто скажи, що мені зробити, аби ми були, як справжня любляча сім’я та жили в злагоді». Галина і слова не сказала свекрусі, тільки тикнула пальцем на двері. Та розвернулася і пішла.

На той час були 50-ті роки. Багатьом відомо, що це був за лихий період. Усе відбудовувалося, відновлювалося, люди вчилися наново довіряти один одному. Та все одно, навіть у такий час люди хотіли скупчення, танців, співів. І час від часу збиралися компаніями, сиділи обговорювали різні теми, співали, танцювали.

Галина була жвавою, веселою дівчиною, і якось так завелося, що усі хлопці ставилися до неї, як до хорошого товариша. Мала вона чудового друга Сергія, якого забрали в армію, і почали вони листуватися. От не могли вони один одному не писати, чи то хлопець хотів знати усі новини, чутки на селі чи щось інше його манило. Напевне, і самому йому було не відомо.

freepik.com

Приїхавши на вихідні, хлопець відразу побіг саме до Галини, а не до своєї дружини. Усі вихідні вони пробули разом, а натомість дружині сказав, що подає на розлучення. Мати болісно це переживала, говорила із сином, просила добре подумати та було вже пізно. Галина завагітніла від Сергія, а з Оксаною їх взагалі нічого не тримало.

Не до душі було мамі, що син розлучається з Оксаною. Зовсім недавно в Сергія та Оксани все було так добре, жили в мирі та любові, а тут десь з’явилася Галя та й зруйнувала сім’ю. Щоби мати не говорила сину, усе було марно, геть не хотів слухати. Сергій навіть і думки такої не припускав, що кине Галинку з дитиною.
Галині добре було відомо, як свекруха відноситься та якої думки про неї. Була наслухана, що вона Сергію казала. Тому відразу почала показувати свій характер та мститися.

Жінки часто сварилися, кричали. У кожного свої причини: Галина була ображена на свекруху за усі висловлювання в її сторону, а та ніяк не могла зрозуміти, що її син віднайшов у Галині, коли мав таку люблячу дружину Оксану.

Сергій думав, що якщо купить будинок, і вони житимуть окремо, то стосунки в сім’ї налагодяться. Але він помилявся, краще не стало. Галина заборонила дітям бігати до бабці в гості, хоча дітки дуже її любили й хотіли проводити з нею час. Сергію теж не дозволяла ходити до мами, та його це не зупиняло. Він приносив їй їсти, продукти, ліки, бо мама вже геть старенька, важко їй. Галина довідавшись про це, закрила на замок комору, і сховала ключі.

Оцініть статтю
Джерело
Галина і слова не сказала свекрусі, тільки тикнула пальцем на двері. Та розвернулася і пішла.