Сказала доньці: «Розлучися з ним». Але ж вона його кохає і дітей від нього хоче. Тоді що? Стати зpадницeю і залишити маму, що тебе ростила?

Жила її мати без спадщини, без даху над головою, на який таки заробила важкою працею. Її доньці пощастило вийти заміж за хорошого і люблячого чоловіка, але зараз мама каже, щоб вони розлучились. Проте, як розлучитися, коли ви кохаєте одне одного? Але не можна зрадити свою матір…

Вони з матір‘ю раніше знімали квартири і переїжджали з місця на місце. Вони не мали спадщини, через те, що будинок родичів зруйнувався, а землю продали. Загалом, у них не було майже нічого. Її матір не виходила заміж, а народилась дівчина від якогось хлопця, що був у відрядженні їхньому місті.

Її мама працювала в садочку, коли дитина ще була маленька. Далі в школі технічним працівником і зараз в лікарні, санітаркою. Сама дівчина не навчалася в університеті, а зразу пішла працювати, як закінчила школу, щоб їм з мамою вистачало на дах над головою. Вони ніколи не їздили працювати, тільки старалися економити, щоб було, що з‘їсти. Про гарний одяг і мови не йшло.

Проте дівчині допомогла її подруга, котра знайшла їй роботу у магазині свого батька. У магазині взуття. І раз чуть не трапилась крадіжка. Приїхала поліція, щоб все дізнатися про клієнтку, яка мало не викрала пару туфель. В тій поліції був Олексій. Її майбутній чоловік. Красивий, приємний, ввічливий. Вони закохались один в одного з першого погляду і вже через пару місяців він освідчився її та став на коліно. Дівчина відповіла: «Звісно, так!». Хоча трохи вона сумнівалась, бо він був старший за неї на 11 років, але все ж, це її не зупинило. Вона знайшла в ньому найвигідніший для неї плюс — двокімнатна квартира.

Її мама не збиралася жити разом з молодятами і жила, знімаючи кімнату в комуналці. Проте незабаром сусіди вигнали її звідти. І жінці не було, куди йти, тому підійшла до порогу доньки. Дівчина, звісно, відчинила матері, але її чоловік не надто зрадів цій новині. Пройшов один місяць у мирі та спокої, а далі… Пішло поїхало…

Чоловіка нервувало, що мама дівчини сама прикрашає рідним рукоділлям його квартиру, і що господарює тут, ніби в себе вдома.
— Так, тільки у старих людей в хатах! Навіщо це сюди?! – не раз запитував матір.
Далі йому не подобалось, що від неї хлоркою завжди пахло. Але ж в неї робота така! Мама після лікарні йшла їжу готувати. І згодом, чоловікові це набридло.
Ти за хворими в лікарні доглядаєш, а потім брудними руками нам посуду миєш і готуєш? – сердився він.
Проте не лише Олексій був винен. Матір дівчини також багато помилялась. Бувало таке, що по-старому почне варити і білу білизну, а це ж жах, бо навколо пара. І скільки їй не кажи цього — нічого не зміниться. А як чоловік на неї накричить, то почнеться справжня помста — перекричи!
— Як ти смієш на мене голос підвищувати?! Ти ж сам не кращий! За молоденьку вийшов, а сам старий, їй в тати годишся!
Дівчина тоді починала маму заспокоювати і казати, що так неправильно, що це його квартира, а не їхня. Але вона не слухала, як понесло жінко, то треба, щоб донесло. На роботі мамі часто говорять, щоб вона заспокоїлась, але жінка вже така сама по собі з запальним і гордим характером.

Найбільше дівчина радіє, що свекруха і зять не сваряться через кота свекрухи, бо зять котів любить.
Проте недавно в них знову відбулася конфліктна ситуація. Жінка знову варила свої халати, але на цей раз у каструлях, у яких вони завжди варять обід. Тоді чоловік прийшов додому побачив це все, по відкривав вікна, бо все було вологе і дорікнув мамі, що, як-не-як, каструлі для їжі, не те саме, що для брудних халатів. А вона, як почала говорити знову, що він старий, а за молоду вийшов і злитися права не має, і таке все інше балакала, що він вигнав її з квартири.

А куди вона піде? Дівчина вирішила подзвонити маминій двоюрідній сестрі, та жила у трикімнатній квартирі, але там, окрім неї, сина та чоловіка, жила ще невістка і двоє внуків. Тісно. Але на деякий час дозволили матері в них пожити, але без кота. Проте чоловік не був проти котові, тому той лишився з ними.

Тепер дівчина плаче кожного дня. Бо… Це ж її мати… Як це залишити її у біді?! Вона завжди доглядала за нею, заробляла гроші на те, щоб мали, де жити, а зараз… Залишитися на стороні чоловіка?! Але ж і чоловік, він рідний, люблячий і дітей від нього хоче. Що ж тоді робити?

Дівчина переживає за маму, бо й там, у сестри, її не сильно люблять. Спробувала вона сказати чоловіку, що частину своєї зарплати буде давати мамі на життя, а він зразу ні. Так, що й заборонив говорити на цю тему.
Вона вже думає розлучитися, а мама каже, що так і треба, щоб вони знову разом квартиру знімали, але дівчина сумнівається. Це її життя, її кохання і її майбутнє. Втратити його вона не хоче.
Що ж тепер робити? Може у вас є ідеї, як помирити чоловіка і матір? Як дівчині уникнути розлучення?

Оцініть статтю
Джерело
Сказала доньці: «Розлучися з ним». Але ж вона його кохає і дітей від нього хоче. Тоді що? Стати зpадницeю і залишити маму, що тебе ростила?