Сильні молитви, які захистять вас від зла, що породжують люди.

Більшості з нас хочеться спілкуватися тільки з світлими людьми, котрі не є заздрісними і лицемірними. Проте такі люди є завжди і навіть у віруючому суспільстві вони знаходяться. Але для всіх є вихід, Бог казав: не суди інших і тебе не будуть судити інші, найкращий вихід тут молитися. Молитися від нещастя, від поганого.
Сильна молитва, що врятує від людської злості
Такі якості характеру, як заздрість, агресія, конфлікти, все це можна вирішити завдяки молитві до Діви Матері. Якщо ви часто виміщуєте всю свою злість на близьких людях, то спробуйте молитися до Діви Матері, бо така молитва є найсильнішим захистом у важкі дні.

«О, Діве Маріє, Тебе Молю, на Тебе покладаю свою надію і прошу тебе не покидати мене! Зглянься наді мною, рабом твоїм і допоможи мені визволитися від обмови, брехні, що від заздрісників моїх. Подаруй мені мир і спокій, освяти моє життя світлом Божим! Не відмовляй мені у милості і порятунку, Володарко моя. Амінь».
Молитися зранку, щоб Бог вберіг від ворогів

Кожна православна людина повинна починати свій ранок з молитви до Бога Отця. Ця молитва повинна бути призначена для захисту душі від зла і лукавства, від заздрості і гріхів. Завдяки цій молитві Божа рука буде охороняти вас протягом усього дня. Ось молитва:
«Всевишній! Прошу тебе почуй мої слова сказані до тебе з проханням зберегти мою душу чистою, а думки збережи добрими від гніву та злості. Захисти мене від скверни і наклепу, що виходять з уст злих людей. Всім серцем вірю в істину твою і молю тебе про допомогу. Амінь».

Молитва від зла, ненависті та заздрості
Є дуже багато форм зла і у різних формах воно проявляється по-різному. Коли злі дії невидимі, а саме в наших думках, тоді й захист фізичний або матеріальний не допоможе, тільки духовний. Щоб захиститися від такого нападу, прочитайте молитву від ворогів святому Кіпріяну. Ось слова молитви:

«О, Святий мученик Кіпріян. Чув я, що до Тебе звертаються в хвилини смутку і просять Тебе про допомогу, і Ти тут же допомагаєш. Допоможи і мені, рабу своєму з проханням простим. Прошу тебе, молися до Бога Отця, щоб він зміцнював мою віру і прагнення бути з Ним, щоб я слідував за Ним повсякчас і на віки вічні. Нехай Бог захистить мене від заздрості і заздрісних людей, Прошу Тебе. Будь мені Кіпріяне, вірним в боротьбі зі злими людьми, що полюють на мої нещастя. Яви мені заступництво своє. Завдяки Тобі, я дорогу свою земну пройду і опинюся в Царстві, що на Небі біля всіх святих. Амінь».
Молитва від зла, що в людях живе

Люди, що породжують зло — небезпечні, оскільки саме вони створюють гніт, страждання та руйнують життя людей, що тільки стають на правильний шлях. Саме молитви, що оберігають від таких злих людей є важливими. Щоб вберегти себе від таких людей – вам потрібно звернутися до Ангеля-Хранителя.
«О, Божий посланець, виконай бажання Бога Святого і врятуй мене, раба, що грішить. Простягни свою руку допомоги мені, щоб я зміг подолати всі випробування, такі як: злі слова, заздрощі, лестощі, лукавство, лицемірство, образу. Прошу Тебе, не залишай мене без підтримки своєї. Амінь».

 

Оцініть статтю
Джерело
Сильні молитви, які захистять вас від зла, що породжують люди.