Сильна, незалежна і багатодітна у двадцять п’ять років.

Таня була простою дівчиною з села, яка в дуже ранньому віці вийшла заміж. Ні, вона просто дуже любила свого чоловіка і тому вони одружилися.

Спочатку думали підзаробити на власне помешкання, але вже через два роки Таня завагітніла першою дитиною. Їй на той час було лише вісімнадцять, адже одружилися вони із згоди батьків у шістнадцять.

Після народження першої дитини, вже через три місяці Тетяна завагітніла вдруге. Так продовжувалося з року в рік.

Вже у двадцять п’ять років Таня була мамою шістьох дітей. Жили вони в орендованій однокімнатній квартирці. Грошей, звичайно, не вистачало ні на що.

4studio.com.

Одного дня чоловік Тетяни просто зник. Він не відповідав на дзвінки і ніхто не знав де ж його шукати. Власники квартири виставили Тетяну з дітьми на вулицю, адже грошей чоловік їй також не залишив.

news.dtkt.

Історію молодої багатодітної покинутої жінки в одній із соціальних мереж розповіли волонтери. І це диво, але вже за тиждень небайдужими людьми було зібрано величезну суму коштів.

За ці гроші Тетяна придбала власне житло, де живе з дітками. Її навіть навчили основам шиття, і зараз вона має роботу і власний заробіток.

freeradio.com

З часом, Тетяна мріє відкрити власне ательє і створювати одяг для діток.

До речі, із зібраних коштів для її дітей, Тетяна майже половину не прийняла і попросила перерахувати їх для потребуючих чи хворих діток.

Ось таке дивне життя цієї молодої і сильної жінки.

Оцініть статтю
Джерело
Сильна, незалежна і багатодітна у двадцять п’ять років.