Сила материнської любові буде завжди поруч з вами на протязі всього вашого життя

Ви знали, що в той момент, коли ви втрачаєте найріднішу людину на землі, котра привела вас у цей світ – в той самий момент ви втрачаєте частину свого серця та душі.

Мама – це та людина, яка виношувала вас десять місяців під своїм серцем і подарувала вам життя. Зв’язок з цією жінкою надто сильний і могутній, і не підвладний науці.

Це та людина, яка була поруч з вами у найкращу і найгірші миті вашого життя. Перше слово, перші кроки, перший клас, випускний, перший не складений іспит і перше кохання – ці всі речі ваша мама переживала з колосальною тривогою. А недоспані ночі? Ні, вони в її житті були не лише тоді, як ви були немовлям, а протягом цілого вашого життя.

Материнський зв’язок і материнський інстинкт – це владні речі. Ваша мама здатна на відстані відчувати коли вас спіткало лихо.

Мама – це та людина, до якої ви звертаєтеся в першу чергу чи то за порадою, чи за допомогою. Навіть якщо ви непутьова дитина, мама всеодно вас любить понад усе і завжди прийматиме вас з усіма вашими мінусами і плюсами. Материнська любов – вона безумовна і беззастережна. Заради своєї дитини, мама, здатна терпіти і біль і незгоди. Мама може здолати довгі шляхи і високі гори, лиш би її дитина була задоволена.

Знаєте, мама – це та людина, яка теплом свого серця зігріватиме нас у найхолодніші ночі. А якщо навкруги будуть летіти пулі чи ножі, мама огорне своїм тілом дітей і прийме удари на себе.

А ще, мами зовсім не вміють себе жаліти чи хворіти. Вони двадцять чотири години на добу знаходяться на сторожі вашого життя і успіху.

Коли п0мирає ваша мама – ви наче втрачаєте частинку себе. У вас всередині виникає велика прірва, яку вже ніколи і нічим не заміниш.

Однак, ваша мама завжди буде поруч з вами. Ви завжди будете відчувати її присутність і тепло поруч із собою. І яка б ситуація не була навкруги, мама завжди залишить відповідь на воше питання у глибині вашої підсвідомості.

Тому цінуйте кожен момент проведений з мамою доки вона жива.

Оцініть статтю
Джерело
Сила материнської любові буде завжди поруч з вами на протязі всього вашого життя