Моя теща дістає нашу сім’ю, бо хоче, щоб моя дружина пoкuнулa мене та все життя сиділа біля неї

Моя жінка занадто м’яка. Скільки її пам’ятаю, вона залежала від думки своєї мами. Коли ми жили біля моєї тещі, дружина слухалась її абсолютно беззаперечно. Через це ми постійно сварилися. Мені набридло таке життя. Зібрав речі і поставив жінку перед фактом — я переїжджаю подалі від її мами, з нею чи без неї.

Тоді дружина стала на мою сторону. Ми переїхали на інший кінець міста. Теща дзвонила особисто мені і поливала помиями. Вона ніколи не вважала мене підходящим чоловіком для її доньки. Біда в тому, що їй ніякий чоловік не сподобається. Не важливо, які статки, соціальний статус чи професія. Теща сприймає свою доньку, тобто мою дружину, як наймичку. Їй не подобається сам факт «крадіжки» її доньки.

Коли дружина жила з мамою, то робила всю хатню роботу, вчилась, працювала, а зароблене віддавала мамі. Та вдома сиділа і вчила мою жінку, як жити.

В моєї дружина є рідний брат. Теща відсилала йому частину грошей, яких заробила моя жінка. Квартиру свою записала теж на сина. Моя дружина не отримали від неї ні копійки.

На наше весілля теща навіть не прийшла. Вона так виразила свій протест проти нашого шлюбу. Мені ж краще. Лишній раз її бачити не буду.

Під час сімейного життя, теща вимагала, щоб ми жили з нею. Дружина довго мене вмовляла, але я запропонував альтернативу. Не сваритися ж. Ми поселилися в десяти хвилинах їзди.

pixabay

Потім я про це сильно пожалкував. Жив три роки, наче на пороховій бочці.

Тепер, коли ми переїхали, тещині забаганки нікуди не зникли. Як я вже казав, вона дзвонила мені кожен день по шість-сім раз. Спочатку розповідала, який я невдаха. Вона вчепилася до мого заробітку. Маю п’ятнадцять тисяч в місяць. Місто невеличке. Може помиляюсь, але цього вистачить з головою. Тим паче, в нас немає дітей. За це теща теж вчепилася.

Пройшло три місяці, а теща не вгавала. Бруд перейшов у погрози. Вона обіцяла щодня до нас викликати поліцію. Буде жалітися на д0мAшнє нAсuлля. Я голос на дружину не підвищую, бо шаную її. Коли моя кохана поскаржилася на неоднозначні натяки від начальника, одразу попрохав її звільнитися. Рік сидить без роботи і мене це не турбує. Грошей вистачає. Якщо вона для себе захоче, то піде на роботу.

Терпів ще два місяці. Теща переключилась на дружину. Вона почала розповідати байки моїй коханій, ніби смEртEльно хвора. Просила приїхати її назад. Чому кажу, що це байки? Просив у тещі документи, які затверджують хворобу. Ніяких паперів немає. Мене відправили дуже далеко та надовго. Подзвонив до брата дружини. Він спростував мамині балачки. Каже, не ходить, а бігає. По-вечорам п’є вино з подругами й горя не знає.

Я зрозумів — це чергова маніпуляція від тещі. Їй все одно на щастя дочки аби вона сиділа біля неї та виконувала її забаганки.

Дружина давно зробила вибір, а її мама досі не може з цим змиритися. Теща хоче зіпсувати наші стосунки. Добре, що в неї не виходить.

pixabay

Моя кохана зрозуміла, я її нікуди не відпущу, тим паче до такої ненормально мами. Спочатку вона вмовляла мене поїхати до мами хоча б на день. Відмовив. Знаю, чим це завершиться. Теща буде плакати, давити на жаль і моя кохана розм’якне. Залишиться з тієї мегерою. Що її чекає від життя з такою мамою? Правильно. Нічого хорошо.

Спочатку ходила трохи насуплена, але швидко відпустила образу. Зараз, коли її мама дзвонить, вона бере слухавку і спокійно з нею говорить. Теща ж пускає в хід всі маніпуляції. Від тиску на жалість, перейшла до знов до погроз.

Дружина, після цих розмов, емоційно порожня. Не міг її такою бачити. Попрохав пояснити своїй мамі, що вона доросла, заміжня людина і буде жити в сім’ї. Якщо дружина буде бігати від мами додому, то діти не з’являться. Кохана намагалася зробити це. Її мама не стала слухати. Почала нарікати на мене. З її слів, це я хочу промити її доньці мізки і вона тепер від рідної матері відрікається. Дружина кинула слухавку та заплакала. Розумію, вона любить свою маму, яка б вона не була. На жаль, не всі мами хороші. Фактично, моя кохана між двох вогнів.

Вирішив зробити це важке рішення за дружину. Подзвонив тещі сам. Розставив всі крапки над «і». Після дзвінка, заблокував її номер у себе та в дружини. Ви думаєте історія на цьому закінчилася? Нічого подібного.

Теща купила декілька сім карт і почала дзвонити з різних номерів. Дружина не брала трубку. Я заборонив. Сам робив теж саме.

Щоб остаточно поставити крапку в цій історії, змінив номери нам обом. Тільки після цього теща заспокоїлась. Дружина хвилювалася, але час йшов і вона потроху заспокоювалась. Мені подобалось дивитися на мою оновлену дружину. Вона стала спокійніша, почала знов вишивати, а в неї золоті ріки до рукоділля. Вишивка схожа на намальовану картину. Я не боявся залишити її саму. Спокійно ходив на роботу. Радий, що нарешті розірвав канат цих нездорових стосунків.

Оцініть статтю
Джерело
Моя теща дістає нашу сім’ю, бо хоче, щоб моя дружина пoкuнулa мене та все життя сиділа біля неї