Шукала серйозних стосунків. Думала, знайшла, але через декілька місяців чоловік 3нEнAвuдiв мою дитину!

Батько моєї дитини втік, як тільки малому виповнилось сім місяців. Я не засмучувалась. Піднімала дитину разом з батьками. Працювала і активно шукала нових стосунків.

На цьому етапі життя зіткнулась з труднощами. Більшість чоловіків тікали, коли чули про дитину. Розумію їх. Це не їхня відповідальність. З іншого боку, я не вимагаю давати грошей на дитину. Мені достатньо гарного відношення до мого малого та людського розуміння.

Я продовжувала пошуки і нарешті знайшла чоловіка. Одразу попередила про дитину. Очікувала типової реакції, але чоловік відреагував позитивно. Сказав, дитина не перешкода стосункам.

Ходили на побачення десь місяці два. На черговій прогулянці, чоловік запропонував з’їхатися. Він шукав серйозних стосунків, як і я. Довго не думала, погодилась.

Дитині, на той час, виповнився рік. Малий досі потребував багато уваги та часу. Він ріс активним. Його все цікавило. Намагалась контролювати свого сина. Встигала не завжди.

У перший сумісний день проживання, малий подер шпалери. Чоловік посміявся. Я подумала, якщо він так реагує, можна не хвилюватися.

Син продовжував бешкетувати. Перевернув скатертину з вазою. Вибачилась перед чоловіком. Пообіцяла купити нову. Здається, в цей раз все також пройшло добре.

pixabay

В нас з чоловіком продовжувався цукерково-букетний період. На моя думку, все було добре. На свого сина витрачалась сама. Ні копійки не просила. Через якийсь час, чоловік запропонував виділяти гроші зі свого карману. Я не погоджувалася. Твердо впевнена, свою дитину виховаю самотужки. Чоловік продовжував наполягати на своїй допомозі. Довго думала, чи варто приймати гроші. Все ж таки, ми зустрічаємося тільки п’ять місяців. Чоловік продовжував наполягати і я здалася.

Досі не знаю, коли все пішло не так. Пройшло ще два місяці і чоловік почав агресивно ставитися до мого сина. Згодом, негатив перейшов на мене. Його дратували будь-які дії моєї дитини. Неважливо, що робив син, чоловік буде злий. Мені здавалось, йому не подобається саме існування малого.

Кожен день починався з підрахунку грошей на ремонт квартири. Мені показували довжелезні списки зіпсованих речей. Байдуже, що половину я відкупила. Чоловік ніби забув про це. Постійно критикував все що роблю я або мій малий. Критика переросла у скандали.

Мені набридло таке життя. Я зібрала речі та пішла від нього. Повернулась до батьків. Звісно, тимчасово. Багато працюю, тому накопити, а потім винаймати квартиру, для мене не проблема.

Як себе повів чоловік. Написав довге повідомлення:

«Вибач. Проблема не в тобі, а в мені. Думав, зможу ростити чужу дитину, але помилився. Батьківство не для мене. Шкода, що так вийшло. Всього тобі хорошого».

Я не відповіла. Вирішила забути про ці стосунки та рухатися далі.

Оцініть статтю
Джерело
Шукала серйозних стосунків. Думала, знайшла, але через декілька місяців чоловік 3нEнAвuдiв мою дитину!