Що додати при посадці томатів? Простий інгредієнт дасть чудову розсаду, ділюсь секретом

Сьогодні я вам розкажу про один секретний інгредієнт, який якщо додати у грунт при вирощування помідорної розсади, то вона буде дуже високої якості.

Коли ви її посадите, то зрозумієте яка вона міцна і те, що в найближчі кілька місяців її нічим не треба буде годувати. А цим секретним інгредієнтом є простий продукт, який присутній на кухні кожного з нас  — цукор. Саме він пришвидшує ріст та живить корінь.

https://jemchyjinka.ru/

Вже всі знають про користь цукру при вирощуванні кімнатних рослин, але тільки одиниці використовують його також при вирощуванні розсади. То цікаво як такий простий складник так добре впливає на саму рослину? Взагалі існує ґрунтовне пояснення, але для розуміння варто пояснити все по простому.

Цукор розпадається на фруктозу і глюкозу. Але корисною для рослини є тільки глюкоза, вона служить джерелом енергії, яка необхідна для живлення і формування тканин рослин. А також саме вона дає можливість рослині добре засвоїти всі корисні елементи, які йдуть із землі.

https://jemchyjinka.ru/

Та щоб глюкоза добре засвоїлась в організмі росини їй потрібен кисень. Тобто вам потрібно підготувати грунт, зробити його рихлим, щоб забезпечити хороший доступ повітря. А також час від часу цю процедуру розпушування варто повторювати.

Але як це зробити? – Все просто. Перед посадкою в землю треба додати чайну ложку цукру і ви помітите чудовий результат.

Оцініть статтю
Джерело
Що додати при посадці томатів? Простий інгредієнт дасть чудову розсаду, ділюсь секретом