— Що це за Лариса запрошує тебе на побачення? Ти фальшивиш, дорогий, — обурювалася жінка і пішла разом з чоловіком до незнайомки

 

 Марія І Петро разом прожили майже десять років. Чоловік був веселим за натурою і любив часом пожартувати з жінками. Навіть зовсім незнайомими. А Марію це дратувало. Можливо, саме через це вона ревнувала свого чоловіка. Бо він був гожим і веселим, тому часто на нього кидали погляди жінки. звісно це не могло пройти непоміченим повз пильне око Марії. Бо все-таки не довіряла Петрові до кінця.  Розуміла, що при нагоді він може скочити в гречку. така вже чоловіча натура.

Якось, коли Петро десь забарився у дворі, Марія підглянула в його телефон, бо почула, як щойно він дзенькнув, повідомляючи про СМС.

 Так воно і є! Ось якась Лариса запрошує його на побачення. Безсоромниця така! Ось і Петро на порозі. Маріґя не витримується і одразу, спалахуючи гнівом, запитує:

-Скажи, що це за Лариса в тебе завелася Ось читай: «Дорогий, я скучила за тобою. Чекаю тебе в нашому улюбленому кафе. XOXO». Що це означає, Петро?! — вже волала Марія.

— Марія, що ти робиш у моєму телефоні? Навіщо ти його береш? Це… це просто непорозуміння! Я не знаю жодної Лариси! Жодної! Клянуся тобі!

-Непорозуміння? Ти мені кажеш про непорозуміння, коли тут чітко написано, що ти маєш зустріч з Ларисою у кафе!

— Маріє, спокійно! Це не те, що ти думаєш! Можливо це пише подруга мого дитинства. Її звали Лариса… — губився в здогадах чоловік. — Зрештою, хочеш ми на цю зустріч підемо разом?

-Ага, так-так, подруга дитинства. Знаю таких подруг. Чому тоді «Дорогий» і «XOXO»? Це виглядає більше, як щось особисте! — розходилася Марія. ЇЇ все більше охоплював сумнів щодо чоловічої вірності.

-А ти знаєш у нашому місті багато цікавих місць? Так, «ХОХО» — відоме всім. Мабуть, тому вона і призначила тут зустріч, щоб не тратити часу на пояснення.

-І що, ти думаєш, що я повірю в таке пояснення? Знову фальшивиш, Петро? — гнівно кричала Марія і аж червоніла від люті.

— Ні, Маріє, повір мені! Це все непорозуміння! Я ніколи не зраджував тобі, ти є моя єдина кохана!

— Ну добре, нехай буде так. Але я все одно хочу побачити цю Ларису і з’ясувати все особисто!

-Гаразд! Хай буде так. Я не проти, якщо це заспокоїть тебе. Підемо на цю зустріч разом. Але повір мені, тут немає нічого, що могло б підірвати наше подружнє життя.

Марія і Петро вирішили зустрітися з Ларисою разом, щоб розібратися у цій ситуації. Виявилося, що Лариса насправді була надто емоційною особою і випадково написала повідомлення Петрові з невірним ім’ям. Всі троє розійшлися усміхненими. Особливо це розрадило Марію, яка ніяк не могла повірити Петрові на слово. Тепер переконалася, що її чоловік не обманув і залишилася від того задоволеною.

Петро також радів, що все так щасливо закінчилося і він відвоював свій авторитет в очах дружини. Єдине, що трохи сумно було Ларисі, яка цього дня так і не побачила свого коханого. Але на другий раз вона вже буде обережнішою.

Оцініть статтю
Джерело
— Що це за Лариса запрошує тебе на побачення? Ти фальшивиш, дорогий, — обурювалася жінка і пішла разом з чоловіком до незнайомки