Щаслива історія загубленої дитини

Повертався я з роботи і вирішив пройтись довшим шляхом додому. Була гарна погода, сутеніло. Парк майже закінчувався, а я в той момент побачив неподалік від тротуару дитячий візочок. Я дуже здивувався, що візочок забули, адже поряд не було ніяких молодих мамочок з дітьми. Малоймовірно, що хтось просто так залишив візочок, тому я вирішив підійти та поглянути ближче на нього.

https://tsn.ua

Коли я підійшов ближче, то серце у мене завмерло. У візочку була дитина. Дівчинка спала, на вигляд їй було близько двох років. Я все оглянув навколо і не побачив ні одної жінки, а люди які проходили повз здивовано дивилися на мене коли я їх запитував чи це не їхня дитина. Я розгубився та вирішив викликати поліцію.

http://wallpapers4screen.com

Поки поліція приїхала дівчинка вже була прокинулась. Я її погодував йогуртом та бананом, які купив сину на вечерю, а маленька мені мило усміхалась та навіть гралась зі мною. Коли поліціянт вислухав мою розповідь, то вирішив пожартувати й сказав, що я викрав дитину, але мені смішно не було в той момент. Я себе вкотре злісно «їв» у середині за те, що пішов цим шляхом  пішов би так, як ходжу кожного дня, то цього всього не трапилось би. Неприємності мене завжди знаходять.

Почали ми складати протокол й полісмен почав давати різні питання, типу: «Де ви мешкаєте?», «чи місцевий?», «чому ви вирішили підійти до візочка?», але їхнє прохання взяти дитину до себе мене збило з пантелику.

— Як я можу взяти цю дитину додому? Що скаже моя дружина з сином? Це ж абсурд!

— Ваша допомога у цій справі нам допоможе прискорити пошук батьків дитини. Не переживайте, якщо ми їх не знайдемо, то дитину заберемо у дитячий притулок. Не даремно ж ви підійшли до цього візочка, допоможіть дитині.

Я все ж таки погодився, бо розумів, що краще нехай дитина з нами побуде, ніж її відвезуть кудись полісмени. В моїй голові було безліч думок. «От дружина буде ошелешена, не повірить мені» — гадав я. Тоді я відразу зателефонував коханій, щоб у неї не було істерики. Спочатку вона подумала, що я жартую, але коли скинув їй фото, то відразу усміхнулась і сказала, що це якесь диво.

Як тільки я зайшов у квартиру, то мій син відразу підбіг до мене з малою. Він дуже зрадів та навіть обійняв її. За вечерею ми з дружиною почали згадувати, як наш Олексій був у такому віці. У нас навіть трохи туга з’явилась за тим періодом у житті.

Зранку ми збирались на прогулянку, але дзвінок поліціянта все перервав. Нам повідомили, що вони знайшли маму дівчинки. Вияснилось, що дитину ніхто не покинув напризволяще. Жінка була вагітна і вирішила замовити собі молочний коктейль у кафе, що знаходилось у парку неподалік від того місця де вона була з візочком. Молода матуся помітила, що дитина заснула й не хотіла рухати візочок та вирішила швиденько побігла в середину, забрати коктейль. В середині закладу їй стало погано і вона знепритомніла. Офіціант відразу викликали швидку, бо бачили, що живіт у неї вже великий й ризикувати не можна.

https://zakarpattya.net.ua

Все склалось добре, жінка прийшла до тями у пологовому їй зробили терміновий кесарів розтин, бо інакше дитинка п0мерла б.

— Ми вже повідомили батька дитини про те, що з дівчинкою все гаразд та адресу вашого місця проживання.

— Дуже добре, що ви так швидко знайшли батьків дівчинки! — відповів я з радістю.

Після розмови з поліціянтом у наші двері постукали. Це був батько дівчинки. Він був дуже схвильований та без перестанку дякував за те, що врятували його донечку. Почав давати нам винагороду за порятунок, але ми відмовились.

https://galnet.fm

Володя розповів, що у них народився син й вони вирішили назвати його моїм іменем  Святославом. А офіціанта який відразу викликав швидку взяли хресним, якби не він, то син би п0мер. Тепер ми спілкуємось сім’ями та святкуємо день народження та день знайомства.

Оцініть статтю
Джерело
Щаслива історія загубленої дитини