Сестри на стаpості вирішили плecти iнтpиги. Старша сестра заповіла дім молодшій, а мене в заповіті навіть не згадала

Кілька років тому я вийшов на пенсію, живемо разом з дружиною у власному будинку у селищі неподалік великого міста. Маємо великий будинок, ділянку з садом та городом, розвиваємо невеликий бізнес. Скаржитися ні на що, адже все у нас чудово. Я маю двох сестер — Ольгу, старшу за мене на 2 роки, та Анастасію, молодшу на 3 роки. Вони теж уже пенсіонерки. Живуть вони неподалік одна від одної, а я в іншому селі, за 100 кілометрів від них.

До недавнього часу у нас були прекрасні стосунки. Ольга приїжджала до мене щонайменше по 2-3 рази на рік. Сестра залишалася у нас на кілька тижнів на всьому готовому, ми їй і дорогу оплачували і гостинці з собою давали.

Анастасія теж часом бувала у нас, приїздила разом зі своїм співмешканцем. Ми завжди гостинно зустрічали їх — влаштовували застілля з шашликами і всіляким таким. Сестри і Новий рік кілька разів у мене зустрічали. Я ж буваю у них значно рідше, десь раз у 2-3 роки. Мені з дому важче вирватися, не можу надовго залишити усі справи та господарство.

Десь 2 роки тому Ольга, погостювавши у мене два тижні, поїхала і подалась відразу на відпочинок. Саме в цей час приїхала молодша сестра зі своїм співмешканцем, вони ніби мали якісь справи у наших краях, тому і вирішили заїхати до нас на зворотному шляху. Прибули вони за 2 дні, подзвонили і попередили про все. Я вже налаштувався їх зустрічати, дружина стіл накрила.

Коли приїхали я відразу відчув якусь напругу. Співмешканець не став заходити в дім демонстративно. Сестра зайшла в будинок одна, коли ми обідали, я, звичайно, запитав у чому річ. Як виявилося співмешканець образився на нас, адже йому здалося, що його недостатньо гостинно зустріли. Якщо казати коротко, то замало пошани проявили до нього. Я змовчати не міг, тому і сказав усе, що думаю. І про сестру старшу теж, що вона не дуже добре висловлювалася.

Про це можна довго розказувати. Але раптом Анастасія зізналася мені, що Ольга написала заповіт на неї. Адже Ольга у нас лишилася самотньою, вона не має ні чоловіка, ні дітей. Тому, якщо що, молодша сестра є її спадкоємицею. І успадкує її дім у селі. Як виявилося, сестра зробила це ще 2 роки тому, але мені про це нічого не сказала.

Я не вважаю себе бідною людиною. Все, що я маю, ми з дружиною заробили самі, тому я не потребую того спадку. Але те, як це все було зроблено, мене обурило. Адже весь цей час Ольга приїжджала до мене з пустими руками.

Може сестри мені заздрять, через те, що у мене все добре — є і діти і внуки. Молодша сестра хоч і має дорослого сина, але він дітей не має. А старша взагалі самотня. Може це предмет їхньої заздрості. Але я не розумію як можна заздрити рідному брату. Хоча це все лише припущення.

Того разу розійшлися з сестрою ми холодно. Ольга ж взагалі перестала зі мною спілкуватися. Раніше ми часто зідзвонювалися, переписувалися в інтернеті. А тепер на всі мої повідомлення вона мовчить. Я вже й писати перестав. Анастасія ж намагалася продовжувати з’ясовувати щось, але я не мав бажання про це говорити.

Я не люблю такого, цих інтриг за спиною. Адже я нічого поганого для них не зробив, ніколи не пред’являв претензій. Спілкуватися зі мною таким чином я не дозволю нікому, навіть рідним людям.

Ось минуло вже 2 роки, як ми не бачилися. Хоч я і сумую, але не можу зрозуміти такої їхньої поведінки. Мені дуже шкода, що вони на схилі років, замість того, аби сильніше зріднитися, затіяли якісь інтриги та метушню.

Оцініть статтю
Джерело
Сестри на стаpості вирішили плecти iнтpиги. Старша сестра заповіла дім молодшій, а мене в заповіті навіть не згадала