Сестра забула про те, що ми із нею рідні, як тільки мами не стало. Вирішила, що спадком зі мною ділитися не буде зовсім. Так і живемо.

Народилася я на Житомирщині. У чотирнадцять років поїхала до Львова навчатися у медичному училищі, жила у маминої рідної сестри. Пізніше мене направили на роботу до райцентру у області. Там я познайомилася із красивим парубком, який невдовзі став моїм чоловіком. Ми народили трьох прекрасних дітей.

Працювали тяжко, заробляли як могли. Якимось чудом придбали маленьку квартирку і перше авто. Це було Жигулі. На ньому ми кожного літа їздили на місяць гостювати на Житомирщину до моєї мами. В цей же час з Києва із своїми двома синочками приїжджала моя молодша сестра.

Знали б ви, як нам було добре у мами, і мама була безмежно щаслива, коли в її будиночку лунав дитячий щебіт і сміх.
Пізніше діти виросли, ми з чоловіком постаріли. Мама захворіла і потребувала догляду. Молодша сестра забрала маму до себе в Київ і там її доглядала. Раз у три місяці я їздила на чотири тижні до неї і допомагала їй з мамою. Щоб вона хоч трішки відпочила.
Далі мама померла. Ми наче залишилися такими ж дітьми, як сорок років тому.

Однак через пів року все кардинально змінилося. Адже настав час вступати у спадщину. Ми були рівноправними спадкоємцями. Нам від мами залишився будинок на Житомирщині, банківський вклад в Ощадбанку і чотири гектари поля.

Звичайно ж я вважала, що ми не будемо сваритися і зможемо домовитися. Проте моя сестра нічого і чути не хотіла. Вона думала, точніше була переконана, що я повинна відмовитися абсолютно від усього на її користь. Адже я поїхала із батьківського дому ще у дуже юному віці, а вона доглядала за мамою до її останніх днів.

Так, в дечому сестра і права, але ж ми приїздили кожного літа до мами. Допомагали їй біля дому. Купували і меблі і техніку в якості подарунків. Чоловік ремонтував все біля хати. А як мама захворіла – я жила у потягах, їздила допомагати сестрі.

Хоча, ми з чоловіком живемо на Західній Україні, у нас наче все є. Тому я вирішила, що таки відмовлюся від усього, лише щоб із сестрою зберегти гарні стосунки. У мене ж крім моєї сім’ї і сестри не залишилося більше рідних людей на цьому світі. А їй, мабуть ці маєтки більше потрібні.

Оцініть статтю
Джерело
Сестра забула про те, що ми із нею рідні, як тільки мами не стало. Вирішила, що спадком зі мною ділитися не буде зовсім. Так і живемо.