Сестра хотіла закрити мене в ncиxлikapнi, після того як я відмовилась продавати свою квартиру та віддати гроші її доньці

Мені п’ятдесят років, мене звуть Дана. В моєму житті був чоловік, з яким я була пов’язана не тільки почуттями, але й узами шлюбу, в якому, на жаль, дітей не з’явилось. Через деякий час сталось так, що ми з чоловіком розлучились. Чоловік зміг після цього знайти собі дружину, а я заміж вдруге так і не вийшла, тому жила суто для себе.

В мене є сестра на ім’я Люда, а в неї є донька Жанна. Коли померли наші батьки – нам дісталась велика чотирикімнатна квартира, яку ми продали та поділивши гроші порівну купили кожна собі по двокімнатній квартирі.

Зараз я працюю в банку юристом і до мене проявляв знаки уваги мій колега, який є моїм ровесником. Ми почали згодом зустрічатись, але потім я почала боятись, що він мене покине. Самі розумієте, невдалий досвід з першим чоловіком. Але Данило запевнив мене, що не кине мене, що сильно кохає і буде завжди піклуватись та кохати мене.

Через деякий час ми почали жити разом і вирішили, що хоча й на старості літ, але розпишемось. Ми справді дуже сильно кохаємо один одного.

Але коли про весілля дізналась Люда – то влаштувала мені цілий концерт зі скандалів. Виявилось, що вона дуже хотіла та надіялась, що я продам свою квартиру, переїду до кімнати в комуналці, яку куплю за частину виручених грошей, а ті що залишаться – віддам її доньці, Жанні, щоб вона купила собі квартиру.

Я була в шоці від такого. Коли я сильно хворіла і мало не померла, за мною не те що ніхто не доглядав, мене ні сестра ні її донька не провідували в лікарні. Ніхто не допомагав, коли потрібна була допомога, але коли їй була потрібна допомога – одразу згадувала про сестру. Був час, що в мене не було що їсти. Думаєте вона приносила харчі чи хоч якусь допомогу? Ні, вона навпаки приходила та просила якоїсь їжі, хоча я знала, що в неї в той момент були і гроші і їжа.

Саме через це я відмовила Люді та Жанні. Тоді вони захотіли закрити мене в психлікарні, а самі переїхати до моєї квартири та привласнити її. Але як тільки про це дізнався Данило, то він такого прочухана дав обом, що вони більше ні дзвонили, ні писали і взагалі, здається забули дорогу до моєї квартири. І за це я дуже вдячна Данилу.

В мого тепер вже чоловіка є донька Ірина від першого шлюбу, якій теж не пощастило з чоловіком і вона залишилась з маленькими дітьми на руках. Зараз їй справді дуже важко. Тому ми поговорили з Данилом та вирішили, що пенсію Данила(він отримує пенсію та одночасно працює) будемо віддавати Ірині, а самі будемо жити на дві зарплати. Нам цього сповна достатньо. А ще Данило переїхав до мене, а Ірина почала жити в його квартирі.

Я допомогла знайти роботу Ірині. Спершу влаштувала помічницею до нашого банку, а потім вона почала просуватись по кар’єрних сходах та стала завідуючою відділу нашого банку, тільки в тому відділі, який знаходився в іншій частині міста. А згодом Іра знайшла ще й достойного чоловіка, який кохав її та поважав.

Все було дуже добре, ми планували з Данилом поїхати на море, але раптом нас запросила Люда на свій день народження. Я то думала вона вже й забула за мене, але ні. Нажаль…

Люда знову почала розмови про мою квартиру, як би було добре, якби я все таки продала квартиру та віддала гроші Жанні, але я перебила Люду, та сказала, що квартира нікому не дістанеться та продаватись не буде, бо я вже заповіла її Ірині.

Скільки ж «теплих та ласкавих» слів я про себе почула. Навіть почула про себе те, чого раніше не знала. Після цього дня народження ми взагалі перестали спілкуватись та навіть заблокували номера один одного. З Жанною те саме.

Я справді не розумію таких родичів. Те що в мене немає дітей не означає, що я обов’язково передам свою нерухомість їм. І взагалі, чого це я маю з’їжджати в комуналку ради Жанни, якщо вона не моя донька. Навіть ради власних дітей я б не з’їхала. Якщо Люда так хотіла допомогти своїй доньці, то нехай би сама з’їхала до кімнати в комуналці, а свою квартиру продала.

Заповіт ж на Іру я справді написала та завірила у нотаріуса, так що квартира ніяким чином до Жанни чи її дітей.

Оцініть статтю
Джерело
Сестра хотіла закрити мене в ncиxлikapнi, після того як я відмовилась продавати свою квартиру та віддати гроші її доньці