Хто найбільше вартий отримати спадок? Чи є справедливість у сучасному світі? І що таки очікує середущу дитину?

Коли жінка була ще маленькою, то її оточувала велика сім’я, а саме: тато, мама, брат і сестри. Їхня родина не була дуже дружною, а швидше просто сімейні відносини по сімейним питанням. У батьків ще від одруження була трикімнатна квартира, а незабаром батьком збудував дачу за містом. Проте коли діти подорослішали, відносини стали дуже напруженими. Основне питання: чому?

Старший брат перший з усіх покинув сім’ю, бо пішов служити в армію, а там і знайшов своє кохання, і залишився. Рідко з’являвся дома, справа не в тому, що не любив їх, а швидше в його дружині. Вона не часто дозволяла йому їздити до рідні, а коли рідня до них приїжджала, щоб побачити сина і внука, то злилась і говорила, що не хоче їжу варити та нема куди всіх повкладати спати. Після цього всього батьки бачились з сином 15 років тому та інколи спілкувалися через скайп.

Далі про середню сестру, котра була на 4 роки старша жінки. Вона навчалася в інституті, а потім раптово закохалася і покинула навчання. Спочатку вона мандрувала з ним по різних містах і селищах, а далі хлопець її залишив одну. Батьки казали повертатися додому, але дівчина була гордою, то сяк-так влаштувалась на роботу, народила сина і вийшла заміж за чоловіка з квартирою. Весілля пройшло без рідні, а згодом у неї народилась ще й донечка. Останній сестра приїжджала до батьків двадцять років тому.

Молодша залишилася в рідному місті, але сама не сильно опікується над батьками. Проживає життя по одній фразі: «Чим багатший чоловік — тим кращий!». Їй жилося найкраще. Батьки обожнювали наймолодшу. Завжди любили, опікувалися і купляли все нове. В школі вчилася погано, зате була напрочуд красива, тому скоро вийшла заміж за бізнесмена і народила йому дочку. А потім, як у чоловіка була криза і заробіток впав — кинула його і пішла до його друга, який також був бізнесменом. А коли її сім’я просила в неї грошей — не давала ні копійки.

У середньої дівчинки життя склалося не найкраще. Коли всі діти покинули батьків, вона єдина залишилась. Одружилася, народила двоє дітей, але незабаром розвелася з чоловіком. Тоді змінила двокімнатну квартиру на однокімнатну і приміщення в гуртожитку. В неї майже не було часу ростити дітей. А потім захворіли батьки і з’явилась потреба доглядати за ними. Так уже 10 років підряд, жінка живе в шаленому темпі. Доглядає за батьками і дітьми, працює, а ніхто з інших дітей і не хоче їй допомогти…

5 років тому середня донька віддала свою квартиру старшому синові і його дівчині, а з сама з донькою переїхала до батьків. Жінці приходиться прокидатися рано, готувати на всіх їсти, враховуючи, що батькам потрібна спеціальна дієта. А потім ще робота, догляд за собою, хатні справи та у результаті жінка лягає спати пізно, не висипається. Правда, в неї є дочка, яка старається допомагати своїй мамі.

Коли жінка просить сестер і братів приїхати та допомогти, тоді у всіх є якісь невідкладні справи. Ось старший син завжди відмовляє, говорячи, що у нього онуки підростають, а сестра, що була покинула інститут, один раз 500 гривень вислала, молодша взагалі розповідає, ніби їй грошей не вистачає, в той час як їздить на красивій машині і стильно вдягається. Приїжджає дуже рідко і то лише з пакетиком цукерків, незважаючи на те, що її батькам не можна їсти цукерки через строгу дієту.

А найгірше те, що всі хочуть щось отримати у спадок. Абсолютно всі. Проте ніхто, окрім однієї доньки не знаходить час доглядати за батьками! Жінка зразу попросила батьків переписати дачу на неї, бо це справедливо. Єдина з усіх допомагає старшим. Вона ще хотіла попрохати їх переписати на неї і квартиру, бо вважає, що вона єдина варта спадку.

Жінка вже знає, що її брат буде також вимагати квартири, бо його дружина у будь-якому випадку скаже так зробити. Інша сестра, що кинула навчанням, ще нічого не каже, але теж збирається щось отримати. Про молодшу можна й нічого не говорити, логічно, що вона не втратить можливість собі забрати квартиру. Зараз всі говорять, що дуже зайняті, але коли прийде час, то всі обов’язково покажуть себе. Зараз жінка і не хоче думати про своїх братів і сестер, проте розуміє, що потрібно бути готовою. Молодша сестра вже казала, щоб вона не надіялася отримати щось у спадок, бо не одна в батьків і зараз суди можуть зробити все. Що б ви порадили середущій?

Оцініть статтю
Джерело
Хто найбільше вартий отримати спадок? Чи є справедливість у сучасному світі? І що таки очікує середущу дитину?